kio_bookmarks - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Root
sl: Vrh

en: Places
sl: Mesta

en: Bad request: %1
sl: Slaba zahteva: %1

en: My bookmarks
sl: Moji zaznamki

en: Initial developer
sl: Prvotni razvijalec

en: There are no bookmarks to display yet.
sl: Za prikaz ni na voljo nobenega zaznamka.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
sl: Ni bilo mogoče najti datoteke CSS kio_bookmarks. Izpis bo grd.
    Preverite namestitev.

en: My Bookmarks
sl: Moji zaznamki
