kio_man - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: No man page matching to %1 found.<br /><br />Check that you have not mistyped the name of the page that you want.<br />Check that you have typed the name using the correct upper and lower case characters.<br />If everything looks correct, then you may need to improve the search path for man pages; either using the environment variable MANPATH or using a matching file in the /etc directory.
sl: Ni mogoče najti strani man, ki bi ustrezala %1.<br /> <br /> Prepričajte se, da se niste zatipkali pri imenu želene strani.<br />Pazite na velikost črk!<br />Če vse izgleda pravilno, bo mogoče potrebno bolje nastaviti pot za iskanje strani man. To lahko storite z okoljsko spremenljivko MANPATH ali pa z ustrezno datoteko v mapi /etc.

en: Open of %1 failed.
sl: Odpiranje %1 je spodletelo.

en: Man output
sl: Izpis man

en: <h1>KDE Man Viewer Error</h1>
sl: <h1>Napaka pregledovalnika strani man za KDE</h1>

en: There is more than one matching man page.
sl: Na voljo je več ujemanj strani man.

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
sl: Opomba: ko berete strani man v slovenščini, se morate zavedati, da lahko vsebujejo napake ali pa so zastarele. Če ste v dvomih, si oglejte različico v angleščini.

en: Header files
sl: Datoteke glave

en: Header files (POSIX)
sl: Datoteke glave (POSIX)

en: User Commands
sl: Uporabniški ukazi

en: User Commands (POSIX)
sl: Uporabniški ukazi (POSIX)

en: System Calls
sl: Sistemski klici

en: Subroutines
sl: Podprogrami

en: Perl Modules
sl: Moduli Perl

en: Network Functions
sl: Omrežne funkcije

en: Devices
sl: Naprave

en: File Formats
sl: Vrste datotek

en: Games
sl: Igre

en: Miscellaneous
sl: Razno

en: System Administration
sl: Skrbništvo sistema

en: Kernel
sl: Jedro

en: Local Documentation
sl: Krajevna dokumentacija

en: New
sl: Novo

en: UNIX Manual Index
sl: Kazalo za priročnik UNIX

en: Section %1
sl: Odsek %1

en: Index for Section %1: %2
sl: Kazalo za odsek %1: %2

en: Generating Index
sl: Ustvarjanje kazala

en: Could not find the sgml2roff program on your system. Please install it, if necessary, and extend the search path by adjusting the environment variable PATH before starting KDE.
sl: Na vašem sistemu ni bilo mogoče najti programa sgml2roff. Namestite ga, če je potrebno, in razširite poti iskanja s prilagoditvijo okoljske spremenljivke PATH pred zagonom KDE.
