kio_nfs - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
sl: %1: nepodprta različica NFS

en: RPC error %1
sl: Napaka RPC %1

en: No space left on device
sl: Ni prostora na napravi

en: Read only file system
sl: Datotečni sistem le za branje

en: Filename too long
sl: Ime datoteke je predolgo

en: Disk quota exceeded
sl: Prekoračena je količinska omejitev diska

en: NFS error %1 - %2
sl: Napaka NFS %1 - %2

en: Failed to mount %1
sl: Ni bilo mogoče priklopiti %1

en: Unknown target
sl: Neznan cilj
