kio_thumbnail - en to sl translation catalogue (11 entries)

[ctx: @option:check]
en: Rotate the image automatically
sl: Samodejno zavrti sliko

en: No MIME Type specified.
sl: Navedene ni nobene vrste MIME.

en: No or invalid size specified.
sl: Navedene ni nobene velikosti ali pa je le ta napačna.

en: Cannot create thumbnail for directory
sl: Ni bilo mogoče ustvariti sličice za mapo

en: No plugin specified.
sl: Navedenega ni nobenega vstavka.

en: Cannot load ThumbCreator %1
sl: Ni mogoče naložiti ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
sl: Ni mogoče ustvariti sličice za %1

en: Failed to create a thumbnail.
sl: Ustvarjanje sličice je spodletelo.

en: Could not write image.
sl: Ni bilo mogoče zapisati slike.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
sl: Pripenjanje na deljen odsek pomnilnika %1 je spodletelo

en: Image is too big for the shared memory segment
sl: Slika je prevelika za deljen odsek pomnilnika
