kio_trash - en to sl translation catalogue (27 entries)

en:  day |  days
sl[0]:  dni
sl[1]:  dneva
sl[2]:  dni
sl[3]:  dni

en: <para>KDE's wastebin is configured to use the <b>Finder</b>'s Trash.<br></para>
sl: <para>KDE-jeve Smeti so nastavljene, da uporabljajo Smeti programa <b>Finder</b>.<br></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Emptying KDE's wastebin will remove only KDE's trash items, while<br>emptying the Trash through the Finder will delete everything.</para><para>KDE's trash items will show up in a folder called KDE.trash, in the Trash can.</para>
sl: <para>Izpraznitev KDE-jevih Smeti bo odstranila le predmete izbrisane<br>s strani KDE, medtem ko bo izpraznitev Smeti v programu Finder izbrisala<br>vse predmete</para><para>Predmeti KDE-jevih Smeti se bodo nahajali v mapi imenovani KDE.trash v Smeteh programa Finder.</para>

en: Delete files older than:
sl: Izbriši datoteke, starejše od:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <b>automatic deletion</b> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <b>not</b> automatically delete any items after a certain timespan</para>
sl: <para>Omogočite to možnost, da dovolite <b>samodejno brisanje</b> datotek, ki so starejše od navedene vrednosti. Pustite to onemogočeno, da <b>ne bo</b> samodejnega brisanja po določenem času.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
sl: <para>Nastavite, koliko dni so lahko datoteke v smeteh. Vsaka datoteka, ki je starejša od navedenega števila dni, bo samodejno izbrisana.</para>

en: Limit to maximum size
sl: Omeji velikost

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
sl: <para>Omogočite to možnost, da omejite velikost smeti na spodaj navedeno količino prostora na disku. V nasprotnem velikost ni omejena.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
sl: <para>To je največji odstotek prostora na disku, ki bo uporabljen za smeti.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
sl: <para>To je izračunana največja velikost prostora na disku, ki bo dovoljen za smeti.</para>

en: Maximum size:
sl: Največja velikost:

en: When limit reached:
sl: Ko se doseže omejitev:

en: Warn Me
sl: Me opozori

en: Delete Oldest Files From Trash
sl: Izbriši najstarejše datoteke

en: Delete Biggest Files From Trash
sl: Izbriši največje datoteke

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
sl: <para>Ko je dosežena omejitev velikosti, se bodo prednostno izbrisale vrste datotek, ki jih določite. Če je nastavljeno, da vas opozori, boste namesto brisanja datotek prejeli opozorilo o doseženi omejitvi.</para>

en: Malformed URL %1
sl: Napačno oblikovan URL %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
sl: Mapa %1 ne obstaja več, zato ni mogoče obnoviti predmeta na njegovo prvotno mesto. Lahko znova ustvarite mapo in obnovite predmet vanj ali pa potegnete predmet drugam, da ga obnovite.

en: This file is already in the trash bin.
sl: Datoteka je že v smeteh.

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
sl: Notranja napaka v copyOrMove, ki se ne bi smela zgoditi

en: not supported
sl: ni podprto

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
sl: Pomagalnik za ravnanje s smetmi v KDE
    Opomba: za premikanje datotek v Smeti ne uporabljajte ktrash, ampak ukaz »kioclient move 'url' trash:/«

en: Empty the contents of the trash
sl: Izprazni vsebino Smeti

en: Restore a trashed file to its original location
sl: Obnovi datoteko v smeteh na njeno prvotno mesto

en: Ignored
sl: Prezrto

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
sl: Količina smeti je dosegla nastavljeno omejitev.
    Ročno izpraznite Smeti.

en: The file is too large to be trashed.
sl: Datoteka je prevelika za Smeti.
