knotify4 - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Devices notification
sl: Obvestila o napravah

en: Could not mount the following device: %1
sl: Naslednje naprave ni bilo mogoče priklopiti: %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
sl: Naslednje naprave ni bilo mogoče odklopiti: %1
    Ena ali več datotek na napravi je odprtih v programu

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
sl: Naslednjo napravo lahko sedaj varno odstranite: %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
sl: Naslednje naprave ni bilo mogoče izvreči: %1
    Ena ali več datotek na napravi je odprtih v programu

en: The following device can now be safely removed: %1
sl: Naslednjo napravo lahko sedaj varno odstranite: %1

en: KDE Notification Daemon
sl: KDE-jev ozadnji program za obvestila

en: (C) 1997-2008, KDE Developers
sl: © 1997-2008, razvijalci KDE

en: Current Maintainer
sl: Trenutni vzdrževalec

en: Previous Maintainer
sl: Prejšnji vzdrževalec

en: Sound support
sl: Podpora za zvok

en: Porting to KDE 4
sl: Predelava za KDE 4

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
sl: Zagon storitve besedilo-v-govor Jovie ni uspel
