kquitapp - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Command-line application quitter
sl: Program za končanje programov iz ukazne vrstice

en: Quit a D-Bus enabled application easily
sl: Na preprost način končaj program, ki ima omogočen D-Bus

en: (c) 2006, Aaron Seigo
sl: © 2006, Aaron Seigo

en: Current maintainer
sl: Trenutni vzdrževalec

en: Full service name, overrides application name provided
sl: Polno ime storitve, prepiše podano ime programa

en: Path in the D-Bus interface to use
sl: Pot v vmesniku D-Bus, ki naj se uporabi

en: The name of the application to quit
sl: Ime programa, ki naj bo končan

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
sl: Z uporabo storitve %2 in poti %3 ni bilo mogoče najti programa %1.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
sl: Ni bilo mogoče končati programa %1. Sporočena napaka je bil:
    
         %2 : %3
