kreadconfig - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
sl: Preberi vnose KGlobal::config() - za uporabo v lupinskih skriptih

en: (c) 2001 Red Hat, Inc.
sl: © 2001 Red Hat, Inc.

en: Use <file> instead of global config
sl: Uporabi <file> namesto splošnih nastavitev

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
sl: V kateri skupini naj se išče. Gnezdene skupine podajte zaporedoma.

en: Key to look for
sl: Iskani ključ

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Type of variable
sl: Vrsta spremenljivke
