kded_phononserver - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Invalid Driver
sl: Neveljaven gonilnik

en: Video 4 Linux
sl: Video4Linux

en: <html>This device is currently not available (either it is unplugged or the driver is not loaded).</html>
sl: <html>Ta naprava trenutno ni na voljo (mogoče je izključena, ali pa gonilnik ni naložen).</html>

en: <html>This will try the following devices and use the first that works: <ol>%1</ol></html>
sl: <html>Poskusile se bodo uporabiti naslednje naprave. Uporabljena bo prva, ki deluje:<ol>%1</ol></html>

[ctx: unknown sound card]
en: Unknown
sl: Neznana

en: Output: %1
sl: Izhod: %1

en: Capture: %1
sl: Zajem: %1

en: Removed Sound Devices
sl: Odstranjene zvočne naprave

en: Removed Video Devices
sl: Odstranjene video naprave

en: Forget about the sound devices.
sl: Pozabi na zvočne naprave.

en: Forget about the video devices
sl: Pozabi na video naprave.

[ctx: short string for a button, it opens the Phonon page of System Settings]
en: Manage Devices
sl: Upravljanje naprav

en: Open the System Settings page for device configuration where you can manually remove disconnected devices from the cache.
sl: V Sistemskih nastavitvah odprite modul za nastavljanje naprav. Tam lahko ročno odstranite izklopljene naprave iz predpomnilnika.

en: <html><p>KDE detected that one or more internal devices were removed.</p><p><b>Do you want KDE to permanently forget about these devices?</b></p><p>This is the list of devices KDE thinks can be removed:<ul><li>%1</li></ul></p></html>
sl: <html><p>Sistem je zaznal, da je bila vsaj ena notranja naprava odstranjena.</p><p><b>Ali naj sistem trajno pozabi na te naprave?</b></p><p>To je seznam naprav, za katere sistem meni, da bi lahko bile odstranjene:<ul><li>%1</li></ul></p></html>

en: Do not ask again for these devices
sl: Ne vprašuj več za te naprave
