plasma_scriptengine_qscript - en to sl translation catalogue (37 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Configuration Definitions
sl: Določila nastavitev

en: User Interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Data Files
sl: Datoteke s podatki

en: Executable Scripts
sl: Izvedljivi skripti

en: Translations
sl: Prevodi

en: Animation scripts
sl: Skripti za animacije

en: Main Script File
sl: Glavna skriptna datoteka

en: Unable to load script file: %1
sl: Ni bilo mogoče naložiti skriptne datoteke: %1

en: debug takes one argument
sl: debug potrebuje en argument

en: print() takes one argument
sl: print() potrebuje en argument

en: listAddons takes one argument: addon type
sl: listAddons potrebuje en argument: vrsto dodatka

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
sl: loadAddon potrebuje dva argumenta: vrsto dodatka in ime dodatka za nalaganje

en: Failed to find Addon %1 of type %2
sl: Dodatka %1 vrste %2 ni bilo mogoče najti

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
sl: Datoteke s skriptom za dodatek %1 ni bilo mogoče odpreti: %2

en: setData() takes at least one argument
sl: setData() potrebuje vsaj en argument

en: Could not extract the DataEngineObject
sl: Ni bilo mogoče razširiti DataEngineObject-a

en: Could not extract the DataEngine
sl: Ni bilo mogoče razširiti DataEngine-a

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
sl: removeAllData() potrebuje vsaj en argument (ime vira)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
sl: removeData() potrebuje vsaj dva argumenta (ime vira in ključa)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
sl: Service zahteva vsaj en parameter: ime storitve

en: Requested service %1 was not found in the Package.
sl: Zahtevane storitve %1 ni bilo mogoče najti v paketu.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
sl: Pooblastitev za zahtevano razširitev »%1« je bilo zavrnjeno.

en: loadui() takes one argument
sl: loadui() potrebuje en argument

en: Unable to open '%1'
sl: Ni bilo mogoče odpreti »%1«

en: Constructor takes at least 1 argument
sl: Constructor potrebuje vsaj en argument

en: dataEngine() takes one argument
sl: dataEngine() potrebuje en argument

en: Could not extract the Applet
sl: Ni bilo mogoče razširiti apleta

en: service() takes two arguments
sl: service() potrebuje dva argumenta

en: service() takes one argument
sl: service() potrebuje en argument

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
sl: Napaka v %1 v vrstici %2:<br><br>%3

en: animation() takes one argument
sl: animation() potrebuje en argument

en: %1 is not a known animation type
sl: %1 ni znana vrsta animacije

en: i18n() takes at least one argument
sl: i18n() potrebuje vsaj en argument

en: i18nc() takes at least two arguments
sl: i18nc() potrebuje vsaj dva argumenta

en: i18np() takes at least two arguments
sl: i18np() potrebuje vsaj dva argumenta

en: i18ncp() takes at least three arguments
sl: i18ncp() potrebuje vsaj tri argumente
