kolf - en to sl translation catalogue (130 entries)

en: No configuration options
sl: Ni nastavitvenih možnosti

en: Add object:
sl: Dodaj predmet:

en: Course name:
sl: Ime igrišča:

en: Course author:
sl: Avtor igrišča:

en: Maximum:
sl: Največ:

en: Maximum number of strokes player can take on this hole.
sl: Največje število udarcev, ki jih lahko igralec napravi na tej luknji.

en: Maximum number of strokes
sl: Največje število udarcev

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Show border walls
sl: Prikaži zid na robu

en: Course Author
sl: Avtor igrišča

en: Course Name
sl: Ime igrišča

en: Drop Outside of Hazard
sl: Spusti izven tveganja

en: Rehit From Last Location
sl: Udari še enkrat od zadnjega mesta

en: What would you like to do for your next shot?
sl: Kaj boste naredili za vaš naslednji strel?

en: %1 is in a Hazard
sl: %1 je v tveganju

en: %1 will start off.
sl: %1 bo začel.

en: New Hole
sl: Nova luknja

en: Course name: %1
sl: Ime igrišča: %1

en: Created by %1
sl: Ustvaril %1

en: %1 holes
sl: %1 lukenj

en: Course Information
sl: Podrobnosti o igrišču

en: This hole uses the following plugins, which you do not have installed:
sl: Ta luknja uporablja naslednje vstavke, kateri niso nameščeni:

en: There are unsaved changes to current hole. Save them?
sl: Spremembe trenutne luknje niso shranjene. Ali naj jih shranim?

en: Unsaved Changes
sl: Neshranjene spremembe

en: Save &Later
sl: Shrani &kasneje

en: Pick Kolf Course to Save To
sl: Izberite igrišče za Kolf, ki ga želite shraniti

en: &Do not ask again
sl: &Ne vprašaj več

en: Slope
sl: Klanec

en: Puddle
sl: Ribnik

en: Wall
sl: Zid

en: Cup
sl: Luknjica

en: Sand
sl: Pesek

en: Windmill
sl: Mlin na veter

en: Black Hole
sl: Črna luknja

en: Floater
sl: Lebdeča ploščad

en: Bridge
sl: Most

en: Sign
sl: Znak

en: Bumper
sl: Odbijač

en: Save &Course
sl: Shrani &igrišče

en: Save &Course As...
sl: Shrani i&grišče kot ...

en: &Save Game
sl: &Shrani igro

en: &Save Game As...
sl: Shrani igr&o kot ...

en: &Edit
sl: &Uredi

en: &New
sl: &Novo

en: &Reset
sl: &Ponastavi

en: &Undo Shot
sl: &Razveljavi udarec

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
sl: Skoči na luknjo

en: &Next Hole
sl: &Naslednja luknja

en: &Previous Hole
sl: &Predhodna luknja

en: &First Hole
sl: P&rva luknja

en: &Last Hole
sl: &Zadnja luknja

en: &Random Hole
sl: N&aključna luknja

en: Enable &Mouse for Moving Putter
sl: Omogoči &miško za premikanje igralca

en: Enable &Advanced Putting
sl: Omogoči &napredno usmerjanje palice

en: Show &Info
sl: Prikaži podrobnost&i

en: Show Putter &Guideline
sl: Prikaži &vodenje usmerjanja palice

en: Enable All Dialog Boxes
sl: Omogoči vsa pogovorna okna

en: Play &Sounds
sl: Pre&dvajaj zvoke

en: &About Course
sl: &O igrišču

en: &Tutorial
sl: &Vodnik

en:  and
sl:  in

en: %1 tied
sl: %1 neodločeno

en: %1 won!
sl: %1 je zmagal!

en: High Scores for %1
sl: Najboljši rezultati za %1

en: Pick Saved Game to Save To
sl: Izberite shranjeno igro, da shranite igro kot

en: Pick Kolf Saved Game
sl: Izberite shranjeno igro Kolf

en: %1's turn
sl: Poteza %1

en: %1's score has reached the maximum for this hole.
sl: Število točk igralca %1 je doseglo največje mogoče število za to luknjo.

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
sl: &Luknja

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
sl: &Pojdi

en: Enable show/hide
sl: Vključi prikaži/skrij

en: Slow
sl: Počasi

en: Fast
sl: Hitro

en: Vertical
sl: Navpično

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Diagonal
sl: Diagonalno

en: Opposite Diagonal
sl: Nasprotno diagonalno

en: Elliptic
sl: Eliptično

en: Reverse direction
sl: Obrni smer

en: Unmovable
sl: Nepremakljivo

en: Whether or not this slope can be moved by other objects, like floaters.
sl: Ali je mogoče premakniti strmino z drugimi objekti, kot so lebdeče ploščadi.

en: Grade:
sl: Stopnja:

en: KDE Minigolf Game
sl: Igra minigolfa za KDE

en: (c) 2002-2010, Kolf developers
sl: (c) 2002-2010, razvijalci Kolf

en: Current maintainer
sl: Trenutni vzdrževalec

en: Former main author
sl: Prejšnji glavni avtor

en: Advanced putting mode
sl: Napredni način upravljanja

en: Border around course
sl: Obroba okoli igrišča

en: Some good sound effects
sl: Nekaj dobrih zvočnih učinkov

en: Wall-bouncing help
sl: Pomoč pri odbijanju od zida

en: Suggestions, bug reports
sl: Predlogi, poročanja o hroščih

en: Developer of Box2D physics engine
sl: Razvijalec fizikalnega pogona Box2D

en: Vector class (Kolf 1)
sl: Vektorski razred (Kolf 1)

en: Working wall-bouncing algorithm (Kolf 1)
sl: Delujoč algoritem odbijanja od stene (Kolf 1)

en: File
sl: Datoteka

en: Print course information and exit
sl: Natisni podrobnosti o igrišču in končaj

en: By %1
sl: Od %1

en: Course %1 does not exist.
sl: Igrišče %1 ne obstaja.

en: New Game
sl: Nova igra

en: Players
sl: Igralci

en: &New Player
sl: &Nov igralec

en: Choose Course to Play
sl: Izberite igrišče za igro

en: Course
sl: Igrišče

en: Create New
sl: Ustvari novo

en: You
sl: Vi

en: Highscores
sl: Najboljši rezultati

en: Add...
sl: Dodaj ...

en: Remove
sl: Odstrani

en: Game Options
sl: Možnosti igre

en: Options
sl: Možnosti

en: &Strict mode
sl: &Strogi način

en: In strict mode, undo, editing, and switching holes is not allowed. This is generally for competition. Only in strict mode are highscores kept.
sl: V strogem načinu razveljavljanje, urejanje in menjava lukenj niso dovoljeni. Običajno se uporablja za tekmovanja. Najboljši rezultati se beležijo samo v strogem načinu.

en: %1 Holes
sl: %1 lukenj

en: Pick Kolf Course
sl: Izberite igrišče za Kolf

en: Chosen course is already on course list.
sl: Izbrano igrišče je že na seznamu igrišč.

en: Player %1
sl: Igralec %1

en:  degree |  degrees
sl[0]:  stopinj
sl[1]:  stopinja
sl[2]:  stopinji
sl[3]:  stopinje

en: Exiting ball angle:
sl: Kot izhajajoče žogice:

en: Minimum exit speed:
sl: Najmanjša izhodna hitrost:

en: Maximum exit speed:
sl: Največja izhodna hitrost:

en: &Top
sl: &Zgoraj

en: &Left
sl: &Levo

en: &Right
sl: &Desno

en: &Bottom
sl: &Spodaj

en: Walls on:
sl: Zidovi:

en: Sign HTML:
sl: Znak HTML:

en: Windmill on top
sl: Mlin na veter zgoraj

en: Moving speed
sl: Hitrost premikanja

en: New Text
sl: Novo besedilo

en: Total
sl: Skupaj
