kio_help4 - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Output file
sl: Izhodna datoteka

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
sl: Ustvari entitete DocBook za bližnjice do standardnih dejanj

en: There is no documentation available for %1.
sl: Za %1 ni razpoložljive dokumentacije.

en: Looking up correct file
sl: Iskanje pravilne datoteke

en: Preparing document
sl: Pripravljanje dokumenta

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
sl: Zahtevane datoteke s pomočjo ni bilo mogoče razčleniti:<br />%1

en: Saving to cache
sl: Shranjevanje v predpomnilnik

en: Using cached version
sl: Uporaba predpomnjene različice

en: Looking up section
sl: Iskanje odseka

en: Could not find filename %1 in %2.
sl: V %2 ni mogoče najti imena datoteke %1.

en: Stylesheet to use
sl: Slogovna predloga za uporabo

en: Output whole document to stdout
sl: Izpis celotnega dokumenta v stdout

en: Output whole document to file
sl: Izpis celotnega dokumenta v datoteko

en: Create a ht://dig compatible index
sl: Ustvari kazalo združljivo s ht://dig

en: Check the document for validity
sl: Preveri veljavnost dokumenta

en: Create a cache file for the document
sl: Ustvari predpomnjeno datoteko za dokument

en: Set the srcdir, for kdelibs
sl: Za kdelibs nastavi srcdir

en: Parameters to pass to the stylesheet
sl: Parametri za posredovanje slogovni predlogi

en: The file to transform
sl: Datoteka za preoblikovanje

en: XML-Translator
sl: Prevajalnik XML

en: KDE Translator for XML
sl: KDE-jev prevajalnik za XML

en: Could not write to cache file %1.
sl: Ni mogoče pisati v predpomnilniško datoteko %1.

en: Parsing stylesheet
sl: Razčlenjevanje slogovne predloge

en: Parsing document
sl: Razčlenjevanje dokumenta

en: Applying stylesheet
sl: Uveljavljanje slogovne predloge

en: Writing document
sl: Zapisovanje dokumenta
