libplasma - en to sl translation catalogue (159 entries)

en: animation() takes one argument
sl: animation() potrebuje en argument

en: %1 is not a known animation type
sl: %1 ni znana vrsta animacije

en: Script initialization failed
sl: Začenjanje skripta je spodletelo

en: Unable to load the widget
sl: Ni mogoče naložiti gradnika

en: Panel
sl: Pult

en: Unknown
sl: Neznano

en: Unknown Widget
sl: Neznan gradnik

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
sl: Razno

en: Configure...
sl: Nastavitve ...

en: &OK
sl: &V redu

en: &Yes
sl: &Da

en: &No
sl: &Ne

en: &Cancel
sl: &Prekliči

en: OK
sl: V redu

en: Activate %1 Widget
sl: Omogoči gradnik %1

en: Widget Settings
sl: Nastavitve gradnika

en: Remove this Widget
sl: Odstrani ta gradnik

en: Run the Associated Application
sl: Zaženi povezan program

en: Settings
sl: Nastavitve

en: %1 Settings
sl: Nastavitve za %1

[ctx: @title:window]
en: %1 Settings
sl: Nastavitve za %1

en: Accessibility
sl: Dostopnost

en: Application Launchers
sl: Zaganjalniki programov

en: Astronomy
sl: Astronomija

en: Date and Time
sl: Datum in čas

en: Development Tools
sl: Razvojna orodja

en: Education
sl: Izobraževanje

en: Environment and Weather
sl: Okolje in vreme

en: Examples
sl: Primeri

en: File System
sl: Datotečni sistem

en: Fun and Games
sl: Zabava in igre

en: Graphics
sl: Grafika

en: Language
sl: Jezik

en: Mapping
sl: Kartiranje

en: Miscellaneous
sl: Razno

en: Multimedia
sl: Predstavnost

en: Online Services
sl: Spletne storitve

en: Productivity
sl: Učinkovitost

en: System Information
sl: Sistemski podatki

en: Utilities
sl: Pripomočki

en: Windows and Tasks
sl: Okna in opravila

en: Keyboard Shortcut
sl: Tipkovna bližnjica

[ctx: %1 is the name of a plasmoid, %2 the name of the machine that plasmoid is published on]
en: %1 on %2
sl: %1 na %2

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove this %1
sl: Odstrani %1

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: %1 Settings
sl: Nastavi %1

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
sl: Ni bilo mogoče ustvariti skriptnega pogona %1 za gradnik %2.

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
sl: Ni bilo mogoče odpreti paketa %1, ki je zahtevan za gradnik %2.

en: This object could not be created.
sl: Tega predmeta ni bilo mogoče ustvariti.

en: This object could not be created for the following reason:<p><b>%1</b></p>
sl: Tega objekta ni bilo mogoče ustvariti. Vzrok:<p><b>%1</b></p>

en: Remove this Panel
sl: Odstrani ta pult

en: Remove this Activity
sl: Odstrani to dejavnost

en: Activity Settings
sl: Nastavitve dejavnosti

en: Add Widgets...
sl: Dodaj gradnike ...

en: Next Widget
sl: Naslednji gradnik

en: Previous Widget
sl: Predhodni gradnik

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
sl: Možnosti za %1

en: Fetching file type...
sl: Pridobivanje vrste datotek ...

en: Widgets
sl: Gradniki

en: Icon
sl: Ikona

en: Wallpaper
sl: Slika ozadja

[ctx: @title:window %1 is the name of the containment]
en: Remove %1
sl: Odstrani %1

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: Do you really want to remove this %1?
sl: Ali zares želite odstraniti %1?

en: Could not find requested component: %1
sl: Ni bilo mogoče najti zahtevanega sestavnega dela: %1

en: This plugin needs to be configured
sl: Vstavek je potrebno nastaviti

en: Unknown ContainmentActions
sl: Neznana dejanja za vsebnik

en: Lock Widgets
sl: Zakleni gradnike

en: Unlock Widgets
sl: Odkleni gradnike

en: Shortcut Settings
sl: Nastavitve bližnjic

en: Unnamed
sl: Neimenovano

en: Show this group.
sl: Prikaži to skupino.

en: Hide this group.
sl: Skrij to skupino.

en: Expand this widget
sl: Razširi ta gradnik

en: Collapse this widget
sl: Zloži ta gradnik

en: Reattach
sl: Znova pripni

en: Close
sl: Zapri

en: This system does not support OpenGL widgets.
sl: Ta sistem ne podpira gradnikov OpenGL.

en: Your machine does not support OpenGL widgets.
sl: Vaš računalnik ne podpira gradnikov OpenGL.

[ctx: A non-functional package]
en: Invalid
sl: Neveljaven

en: There was an error attempting to exec the associated application with this widget.
sl: Prišlo je do napake med zaganjanjem z gradnikom povezanega programa.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Invalid token.
sl: Neveljaven žeton.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Matching password required.
sl: Zahtevano je geslo, ki se ujema

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Access denied.
sl: Dostop zavrnjen.

en: Unknown error.
sl: Neznana napaka.

en: Images
sl: Slike

en: Themed Images
sl: Tematske slike

en: Configuration Definitions
sl: Določila nastavitev

en: User Interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Data Files
sl: Datoteke s podatki

en: Executable Scripts
sl: Izvedljivi skripti

en: Translations
sl: Prevodi

en: Main Config UI File
sl: Glavni nastavitveni vmesnik

en: Configuration XML file
sl: Datoteka XML z nastavitvami

en: Main Script File
sl: Glavna skriptna datoteka

en: Default configuration
sl: Privzete nastavitve

en: Animation scripts
sl: Skripti za animacije

en: Service Descriptions
sl: Opisi storitev

en: Images for dialogs
sl: Slike za pogovorna okna

en: Generic dialog background
sl: Splošno ozadje pogovornih oken

en: Theme for the logout dialog
sl: Tema pogovornega okna za odjavo

en: Wallpaper packages
sl: Paketi z ozadji

en: Images for widgets
sl: Slike za gradnike

en: Background image for widgets
sl: Slika ozadja za gradnike

en: Analog clock face
sl: Slika za analogno uro

en: Background image for panels
sl: Slika ozadja za pulte

en: Background for graphing widgets
sl: Ozadje za gradnike z grafi

en: Background image for tooltips
sl: Slika ozadja za orodne namige

en: Opaque images for dialogs
sl: Prekrivne slike za pogovorna okna

en: Opaque generic dialog background
sl: Prekrivno splošno ozadje pogovornih oken

en: Opaque theme for the logout dialog
sl: Prekrivna tema pogovornega okna za odjavo

en: Opaque images for widgets
sl: Prekrivne slike za gradnike

en: Opaque background image for panels
sl: Prekrivna slika ozadja za pulte

en: Opaque background image for tooltips
sl: Prekrivna slika ozadja za orodne namige

en: Low color images for dialogs
sl: Slike za pogovorna okna z malo barvami

en: Low color generic dialog background
sl: Splošno ozadje z malo barvami za pogovorna okna

en: Low color theme for the logout dialog
sl: Tema z malo barvami za pogovorno okno za odjavo

en: Low color background image for widgets
sl: Slika ozadja z malo barvami za gradnike

en: Low color analog clock face
sl: Slika z malo barvami za analogno uro

en: Low color background image for panels
sl: Slika ozadja z malo barvami za pulte

en: Low color background for graphing widgets
sl: Ozadje z malo barvami za gradnike z grafi

en: Low color background image for tooltips
sl: Slika ozadja z malo barvami za orodne namige

en: KColorScheme configuration file
sl: Nastavitvena datoteka KColorScheme

en: Screenshot
sl: Zaslonska slika

en: Recommended wallpaper file
sl: Priporočena datoteka za ozadje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter a password below. Enter the same password on the device to which you are trying to connect.
sl: Spodaj vnesite geslo. Vnesite isto geslo na napravi, s katero se želite povezati.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allServicesCheckbox)
en: Allow this user access to any service
sl: Dovoli temu uporabniku dostop do katerekoli storitve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentCheckbox)
en: Remember this user
sl: Zapomni si tega uporabnika

en: Incoming connection request
sl: Dohodna zahteva za povezavo

en: Connect with remote widget
sl: Poveži z oddaljenim gradnikom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
sl: Če gradnik daste v souporabo prek omrežja, lahko do njega dostopate in ga daljinsko upravljate z drugega računalnika.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en: Share this widget on the network
sl: Deli ta gradnik na omrežju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en: Allow everybody to freely access this widget
sl: Dovoli vsakomur, da prosto dostopa do tega gradnika

en: Job no longer valid, operation is not enabled.
sl: Opravilo ni več veljavno, dejanje ni omogočeno.

en: Job no longer valid, invalid parameters.
sl: Opravilo ni več veljavno, neveljavni parametri.

en: Timeout.
sl: Časovna omejitev.

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en: Invalid (null) service, can not perform any operations.
sl: Neveljavna (nična) storitev, ki ne more izvajati opravil.

en: The "%1" widget is not installed.
sl: Gradnik »%1« ni nameščen.

en: Server sent an invalid plasmoid package.
sl: Strežnik je poslal pokvarjen paket za plasmoid.

en: You are about to open a remote widget on your system.<br>
sl: Na vašem sistemu boste odprli oddaljeni gradnik.<br>

en: <tr><td align="right"><b>Name:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
sl: <tr><td align="right"><b>Ime:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Description:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
sl: <tr><td align="right"><b>Opis:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Author:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>
sl: <tr><td align="right"><b>Avtor:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Server:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
sl: <tr><td align="right"><b>Strežnik:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <br><br>Are you sure you want to open this widget on your system?
sl: <br><br>Ali ste prepričani, da želite odpreti ta gradnik na vašem sistemu?

en: Remote Widget
sl: Oddaljeni gradnik

en: Open Widget
sl: Odpri gradnik

en: Reject Widget
sl: Zavrni gradnik

en: User rejected
sl: Zavrnjeno s strani uporabnika

en: Timeout
sl: Časovna omejitev

en: Your system does not provide support for the 'remote widgets' feature. Access Failed.
sl: Vaš sistem ne podpira »oddaljenih gradnikov«. Dostop ni uspel.

en: Allow everybody access to %1.
sl: Dovoli vsakomur dostop do %1.

en: Deny everybody access to %1
sl: Zavrni vsakomur dostop do %1

en: Allow %1 access to all services.
sl: %1 dovoli dostop do vseh storitev.

en: Deny %1 access to all services.
sl: %1 zavrni dostop do vseh storitev.

en: Allow access to %1, by %2.
sl: Dovoli dostop do %1 preko %2.

en: Deny access to %1, by %2.
sl: Zavrni dostop do %1 preko %2.

en: Allow access to %1, by %2?
sl: Dovolim dostop do %1 preko %2?

en: You have requested access to the %1 hosted at %2.
sl: Zahtevali ste dostop do %1, ki gostuje pri %2.

en: search term
sl: iskani izraz

en: Unknown Wallpaper
sl: Neznano ozadje
