timezones4 - en to sl translation catalogue (697 entries)

en: Africa/Abidjan
sl: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
sl: Afrika/Akra

en: Africa/Addis_Ababa
sl: Afrika/Adis_Abeba

en: Africa/Algiers
sl: Afrika/Alžir

en: Africa/Asmara
sl: Afrika/Asmera

en: Africa/Asmera
sl: Afrika/Asmara

en: Africa/Bamako
sl: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
sl: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
sl: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
sl: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
sl: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
sl: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
sl: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
sl: Afrika/Kairo

en: Africa/Casablanca
sl: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
sl: Afrika/Ceuta

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ceuta & Melilla
sl: Ceuta in Melilla

en: Africa/Conakry
sl: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
sl: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
sl: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
sl: Afrika/Džibuti

en: Africa/Douala
sl: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
sl: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
sl: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
sl: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
sl: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
sl: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Juba
sl: Afrika/Juba

en: Africa/Kampala
sl: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
sl: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
sl: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
sl: Afrika/Kinšasa

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Dem. Rep. of Congo
sl: zahodna Demokr. rep. Kongo

en: Africa/Lagos
sl: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
sl: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
sl: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
sl: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
sl: Afrika/Lubumbashi

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Dem. Rep. of Congo
sl: vzhodna Demokr. rep. Kongo

en: Africa/Lusaka
sl: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
sl: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
sl: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
sl: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
sl: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
sl: Afrika/Mogadiš

en: Africa/Monrovia
sl: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
sl: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
sl: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
sl: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
sl: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
sl: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
sl: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Pretoria
sl: Afrika/Pretorija

en: Africa/Sao_Tome
sl: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
sl: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
sl: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
sl: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
sl: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
sl: Amerika/Adak

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aleutian Islands
sl: Aleutski otoki

en: America/Anchorage
sl: Amerika/Anchorage

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time
sl: Aljaški čas

en: America/Anguilla
sl: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
sl: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
sl: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
sl: Amerika/Argentina/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
sl: Amerika/Argentina/Catamarca

en: America/Argentina/ComodRivadavia
sl: Amerika/Argentina/ComodRivadavia

en: America/Argentina/Cordoba
sl: Amerika/Argentina/Cordoba

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)
sl: večina lokacij (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
sl: večina lokacij (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: America/Argentina/Jujuy
sl: Amerika/Argentina/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
sl: Amerika/Argentina/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
sl: Amerika/Argentina/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
sl: Amerika/Argentina/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/Salta
sl: Amerika/Argentina/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
sl: Amerika/Argentina/San_Juan

en: America/Argentina/San_Luis
sl: Amerika/Argentina/San_Luis

en: America/Argentina/Tucuman
sl: Amerika/Argentina/Tucuman

en: America/Argentina/Ushuaia
sl: Amerika/Argentina/Ushuaia

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tierra del Fuego (TF)
sl: Ognjena zemlja (TF)

en: America/Aruba
sl: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
sl: Amerika/Asuncion

en: America/Atikokan
sl: Amerika/Antitokan

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Standard Time - Atikokan, Ontario and Southampton I, Nunavut
sl: Vzhodni standardni čas - Atikokan, Ontario in Southampton I, Nunavut

en: America/Atka
sl: Amerika/Atka

en: America/Bahia
sl: Amerika/Bahia

en: America/Bahia_Banderas
sl: Amerika/Bahia_Banderas

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Central Time - Bahia de Banderas
sl: Mehiški centralni čas – Bahia de Banderas

en: America/Barbados
sl: Amerika/Barbados

en: America/Belem
sl: Amerika/Belem

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Amapa, E Para
sl: Amapa, Vzhodna Para

en: America/Belize
sl: Amerika/Belize

en: America/Blanc-Sablon
sl: Amerika/Blanc-Sablon

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Standard Time - Quebec - Lower North Shore
sl: Atlantski standardni čas - Quebec - Nižja severna obala

en: America/Boa_Vista
sl: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
sl: Amerika/Bogota

en: America/Boise
sl: Amerika/Boise

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - south Idaho & east Oregon
sl: Gorski čas - južni Idaho & vzhodni Oregon

en: America/Buenos_Aires
sl: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Calgary
sl: Amerika/Calgary

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Alberta, east British Columbia & west Saskatchewan
sl: Gorski čas - Alberta, vzhodna Britanska Kolumbija & zahodni Saskatchewan

en: America/Cambridge_Bay
sl: Amerika/Cambridge_Bay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Nunavut
sl: Gorski čas - zahodni Nunavut

en: America/Campo_Grande
sl: Amerika/Campo_Grande

en: America/Cancun
sl: Amerika/Cancun

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Quintana Roo
sl: Centralni čas - Quintana Roo

en: America/Caracas
sl: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
sl: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
sl: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
sl: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
sl: Amerika/Chicago

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time
sl: Osrednji čas

en: America/Chihuahua
sl: Amerika/Chihuahua

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Chihuahua
sl: Gorski čas - Chihuahua

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Mountain Time - Chihuahua away from US border
sl: Mehiški gorski čas – Chihuahua odmaknjena od meje z ZDA

en: America/Coral_Harbour
sl: Amerika/Coral_Harbour

en: America/Cordoba
sl: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
sl: Amerika/Kostarika

en: America/Creston
sl: Amerika/Creston

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Creston, British Columbia
sl: Gorski standardni čas - Creston, Britanska Kolumbija

en: America/Cuiaba
sl: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
sl: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
sl: Amerika/Danmarkshavn

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east coast, north of Scoresbysund
sl: vzhodna obala, severno od Scoresbysunda

en: America/Dawson
sl: Amerika/Dawson

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - north Yukon
sl: Pacifiški čas - severni Yukon

en: America/Dawson_Creek
sl: Amerika/Dawson_Creek

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Dawson Creek & Fort Saint John, British Columbia
sl: Gorski standardni čas - Dawson Creek in Fort Saint John, Britanska Kolumbija

en: America/Denver
sl: Amerika/Denver

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time
sl: Gorski čas

en: America/Detroit
sl: Amerika/Detroit

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Michigan - most locations
sl: Vzhodni čas - Michigan - večina lokacij

en: America/Dominica
sl: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
sl: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
sl: Amerika/Eirunepe

note: i18n: comment to the previous timezone
en: W Amazonas
sl: Z Amazonija

en: America/El_Salvador
sl: Amerika/El_Salvador

en: America/Ensenada
sl: Amerika/Ensenada

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time
sl: Pacifiški čas

en: America/Fort_Wayne
sl: Amerika/Fort_Wayne

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - most locations
sl: Vzhodni čas - Indiana - večina lokacij

en: America/Fortaleza
sl: Amerika/Fortaleza

note: i18n: comment to the previous timezone
en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
sl: SV Brazilija (MA, PI, CE, RN, PB)

en: America/Fredericton
sl: Amerika/Fredericton

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Nova Scotia (most places), PEI
sl: Atlantski čas - Nova Scotia (večina krajev), PEI

en: America/Glace_Bay
sl: Amerika/Glace_Bay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Nova Scotia - places that did not observe DST 1966-1971
sl: Atlantski čas - Nova Scotia - kraji, ki niso upoštevali poletni čas (DST) 1966-1971

en: America/Godthab
sl: Amerika/Godthab

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations
sl: večina lokacij

en: America/Goose_Bay
sl: Amerika/Goose_Bay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Labrador - most locations
sl: Atlantski čas - Labrador - večina lokacij

en: America/Grand_Turk
sl: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
sl: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
sl: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
sl: Amerika/Gvatemala

en: America/Guayaquil
sl: Amerika/Guayaquil

note: i18n: comment to the previous timezone
en: mainland
sl: celina

en: America/Guyana
sl: Amerika/Gvajana

en: America/Halifax
sl: Amerika/Halifax

en: America/Havana
sl: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
sl: Amerika/Hermosillo

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Sonora
sl: Gorski standardni čas - Sonora

en: America/Indiana/Indianapolis
sl: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
sl: Amerika/Indiana/Knox

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Starke County
sl: Vzhodni čas - Indiana - okrožje Starke

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Starke County
sl: Osrednji čas - Indiana - okrožje Starke

en: America/Indiana/Marengo
sl: Amerika/Indiana/Marengo

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Crawford County
sl: Vzhodni čas - Indiana - okrožje Crawford

en: America/Indiana/Petersburg
sl: Amerika/Indiana/Petersburg

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Pike County
sl: Osrednji čas - Indiana - okrožje Pike

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pike County
sl: Vzhodni čas  - Indiana - okrožje Pike

en: America/Indiana/Tell_City
sl: Amerika/Indiana/Tell_City

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Perry County
sl: Centralni čas - Indiana - okrožje Pike

en: America/Indiana/Vevay
sl: Amerika/Indiana/Vevay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Switzerland County
sl: Vzhodni čas - Indiana - okrožje Switzerland

en: America/Indiana/Vincennes
sl: Amerika/Indiana/Vincennes

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Daviess, Dubois, Knox & Martin Counties
sl: Vzhodni čas - Indiana - okrožja Daviess, Dubois, Knox & Martin

en: America/Indiana/Winamac
sl: Amerika/Indiana/Winamac

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pulaski County
sl: Vzhodni čas - Indiana - okrožje Pulaski

en: America/Indianapolis
sl: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
sl: Amerika/Inuvik

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Northwest Territories
sl: Gorski čas - zahodno Severozahodno območje

en: America/Iqaluit
sl: Amerika/Iqaluit

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - east Nunavut - most locations
sl: Vzhodni čas - vzhodni Nunavut - večina lokacij

en: America/Jamaica
sl: Amerika/Jamajka

en: America/Jujuy
sl: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
sl: Amerika/Juneau

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - Alaska panhandle
sl: Aljaški čas - jugovzodna Aljaska

en: America/Kentucky/Louisville
sl: Amerika/Kentucky/Louisville

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
sl: Vzhodni čas - Kentucky - območje Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
sl: Amerika/Kentucky/Monticello

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Wayne County
sl: Vzhodni čas - Kentucky - okrožje Wayne

en: America/Knox_IN
sl: Amerika/Knox_IN

en: America/Kralendijk
sl: Amerika/Kralendijk

en: America/La_Paz
sl: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
sl: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
sl: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
sl: Amerika/Louisville

en: America/Lower_Princes
sl: Amerika/Lower_Princes

en: America/Maceio
sl: Amerika/Maceio

en: America/Managua
sl: Amerika/Managua

en: America/Manaus
sl: Amerika/Manaus

note: i18n: comment to the previous timezone
en: E Amazonas
sl: Vzhodni Amazonas

en: America/Marigot
sl: Amerika/Marigot

en: America/Martinique
sl: Amerika/Martinik

en: America/Matamoros
sl: Amerika/Matamoros

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas near US border
sl: Centralni čas ZDA – Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas blizu meje z ZDA

en: America/Mazatlan
sl: Amerika/Mazatlan

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - S Baja, Nayarit, Sinaloa
sl: Gorski čas - južna Baja, Nayarit, Sinaloa

en: America/Mendoza
sl: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
sl: Amerika/Menominee

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Michigan - Dickinson, Gogebic, Iron & Menominee Counties
sl: Centralni čas - Michigan - okrožja Dickinson, Gogebic, Iron in Menominee

en: America/Merida
sl: Amerika/Merida

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Campeche, Yucatan
sl: Centralni čas - Campeche, Jukatan

en: America/Metlakatla
sl: Amerika/Metlakatla

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Metlakatla Time - Annette Island
sl: Čas Metlakatla – otok Annette

en: America/Mexico_City
sl: Amerika/Mexico_City

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - most locations
sl: Osrednji čas - večina lokacij

en: America/Miquelon
sl: Amerika/Miquelon

en: America/Moncton
sl: Amerika/Moncton

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - New Brunswick
sl: Atlantski čas - Novi Brunswick

en: America/Monterrey
sl: Amerika/Monterrey

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas
sl: Centralni čas - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas away from US border
sl: Mehiški centralni čas - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas oddaljen od meje z ZDA

en: America/Montevideo
sl: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
sl: Amerika/Montreal

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Quebec - most locations
sl: Vzhodni čas - Quebec - večina lokacij

en: America/Montserrat
sl: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
sl: Amerika/Nassau

en: America/New_York
sl: Amerika/New_York

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time
sl: Vzhodni čas

en: America/Nipigon
sl: Amerika/Nipigon

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Ontario & Quebec - places that did not observe DST 1967-1973
sl: Vzhodni čas - Ontario in Quebec - kraji, ki med leti 1967-1973 niso imeli poletnega časa

en: America/Nome
sl: Amerika/Nome

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - west Alaska
sl: Aljaški čas - zahodna Aljaska

en: America/Noronha
sl: Amerika/Noronha

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic islands
sl: Atlantski otoki

en: America/North_Dakota/Beulah
sl: Amerika/Severna_Dakota/Beulah

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Mercer County
sl: Osrednji čas - Severna Dakota - okrožje Mercer

en: America/North_Dakota/Center
sl: Amerika/Severna_Dakota/Center

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Oliver County
sl: Osrednji čas - Severna Dakota - okrožje Oliver

en: America/North_Dakota/New_Salem
sl: Amerika/Severna_Dakota/New_Salem

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Morton County (except Mandan area)
sl: Osrednji čas - Severna Dakota - okrožje Morton (razen območja Mandan)

en: America/Ojinaga
sl: Amerika/Ojinaga

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Mountain Time - Chihuahua near US border
sl: Gorski čas ZDA – Chihuahua blizu meje z ZDA

en: America/Ontario
sl: Amerika/Ontario

en: America/Panama
sl: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
sl: Amerika/Pangnirtung

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Pangnirtung, Nunavut
sl: Vzhodni čas - Pangnirtung, Nunavut

en: America/Paramaribo
sl: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
sl: Amerika/Phoenix

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Arizona
sl: Gorski standardni čas -  Arizona

en: America/Port-au-Prince
sl: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
sl: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
sl: Amerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
sl: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
sl: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
sl: Amerika/Rainy_River

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Rainy River & Fort Frances, Ontario
sl: Centralni čas - Rainy River in Fort Frances, Ontario

en: America/Rankin_Inlet
sl: Amerika/Rankin_Inlet

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - central Nunavut
sl: Osrednji čas - osrednji Nunavut

en: America/Recife
sl: Amerika/Recife

en: America/Regina
sl: Amerika/Regina

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - most locations
sl: Osrednji standardni čas - Saskatchewan - večina lokacij

en: America/Resolute
sl: Amerika/Resolute

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Resolute, Nunavut
sl: Vzhodni čas - Resolute, Nunavut

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Resolute, Nunavut
sl: Osrednji standardni čas - Resolute, Nunavut

en: America/Rio_Branco
sl: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
sl: Amerika/Rosario

en: America/Santa_Isabel
sl: Amerika/Santa_Isabel

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Pacific Time - Baja California away from US border
sl: Mehiški pacifiški čas – Baja California oddaljena od meje z ZDA

en: America/Santarem
sl: Amerika/Santarem

note: i18n: comment to the previous timezone
en: W Para
sl: Zahodna Para

en: America/Santiago
sl: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
sl: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
sl: Amerika/Sao_Paulo

note: i18n: comment to the previous timezone
en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
sl: J in JV Brazilija (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: America/Saskatoon
sl: Amerika/Saskatoon

en: America/Scoresbysund
sl: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
sl: Amerika/Shiprock

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Navajo
sl: Gorski čas - Navajo

en: America/Sitka
sl: Amerika/Sitka

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - southeast Alaska panhandle
sl: Aljaški čas - jugovzhodna ročica Aljaske

en: America/St_Barthelemy
sl: Amerika/St_Barthelemy

en: America/St_Johns
sl: Amerika/St_Johns

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Newfoundland Time, including SE Labrador
sl: Novofundlandski čas, vključno JV Labrador

en: America/St_Kitts
sl: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
sl: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
sl: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
sl: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
sl: Amerika/Swift_Current

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - midwest
sl: Osrednji standardni čas - Saskatchewan - srednji zahod

en: America/Tegucigalpa
sl: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
sl: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
sl: Amerika/Thunder_Bay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Thunder Bay, Ontario
sl: Vzhodni čas - zaliv Thunder, Ontario

en: America/Tijuana
sl: Amerika/Tijuana

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Pacific Time - Baja California near US border
sl: Pacifiški čas ZDA – Baja California blizu meje z ZDA

en: America/Toronto
sl: Amerika/Toronto

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Ontario - most locations
sl: Vzhodni čas - Ontario - večina lokacij

en: America/Tortola
sl: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
sl: Amerika/Vancouver

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - west British Columbia
sl: Pacifiški čas - zahodna Britanska Kolumbija

en: America/Virgin
sl: Amerika/Deviški_otoki

en: America/Whitehorse
sl: Amerika/Whitehorse

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - south Yukon
sl: Pacifiški čas - južni Yukon

en: America/Winnipeg
sl: Amerika/Winnipeg

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Manitoba & west Ontario
sl: Osrednji čas - Manitoba in zahodni Ontario

en: America/Yakutat
sl: Amerika/Yakutat

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - Alaska panhandle neck
sl: Aljaški čas - vrat jugovzodne Aljaske

en: America/Yellowknife
sl: Amerika/Yellowknife

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - central Northwest Territories
sl: Gorski čas - osrednji Severozahodni teritorij

en: Antarctica/Casey
sl: Antarktika/Casey

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Casey Station, Bailey Peninsula
sl: Postaja Casey, polotok Bailey

en: Antarctica/Davis
sl: Antarktika/Davis

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Davis Station, Vestfold Hills
sl: Postaja Davis, Vestfold Hills

en: Antarctica/DumontDUrville
sl: Antarktika/DumontDUrville

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Dumont-d'Urville Station, Terre Adelie
sl: Postaja Dumont-d'Urville, Adelijina zemlja

en: Antarctica/Macquarie
sl: Antarktika/Macquarie

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Macquarie Island Station, Macquarie Island
sl: Postaja otoka Macquarie, otok Macquarie

en: Antarctica/Mawson
sl: Antarktika/Mawson

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mawson Station, Holme Bay
sl: Postaja Mawson, zaliv Holme

en: Antarctica/McMurdo
sl: Antarktika/McMurdo

note: i18n: comment to the previous timezone
en: McMurdo Station, Ross Island
sl: Postaja McMurdo, Rossov otok

en: Antarctica/Palmer
sl: Antarktika/Palmer

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Palmer Station, Anvers Island
sl: Postaja Palmer, otok Anvers

en: Antarctica/Rothera
sl: Antarktika/Rothera

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Rothera Station, Adelaide Island
sl: Postaja Rothera, otok Adelaide

en: Antarctica/South_Pole
sl: Antarktika/Južni_tečaj

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Amundsen-Scott Station, South Pole
sl: Postaja Amundsen-Scott, južni tečaj

en: Antarctica/Syowa
sl: Antarktika/Syowa

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Syowa Station, E Ongul I
sl: Postaja Syowa, Vzhodni Ongul I

en: Antarctica/Vostok
sl: Antarktika/Vostok

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Vostok Station, S Magnetic Pole
sl: Postaja Vostok, J magnetni pol

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Vostok Station, Lake Vostok
sl: Postaja Vostok, jezero Vostok

en: Arctic/Longyearbyen
sl: Arktika/Longyearbyen

en: Asia/Aden
sl: Azija/Aden

en: Asia/Almaty
sl: Azija/Almaty

en: Asia/Amman
sl: Azija/Amman

en: Asia/Anadyr
sl: Azija/Anadyr

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+10 - Bering Sea
sl: Moskva+10 - Beringovo morje

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Bering Sea
sl: Moskva+08 - Beringovo morje

en: Asia/Aqtau
sl: Azija/Aqtau

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atyrau (Atirau, Gur'yev), Mangghystau (Mankistau)
sl: Gurjev (Atyrau, Atirau, Gur'yev), Mangghystau (Mankistau)

en: Asia/Aqtobe
sl: Azija/Aqtobe

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aqtobe (Aktobe)
sl: Aktjubinsk (Aktobe)

en: Asia/Ashgabat
sl: Azija/Ašgabat

en: Asia/Ashkhabad
sl: Azija/Aškabat

en: Asia/Baghdad
sl: Azija/Bagdad

en: Asia/Bahrain
sl: Azija/Bahrajn

en: Asia/Baku
sl: Azija/Baku

en: Asia/Bangkok
sl: Azija/Bangkok

en: Asia/Beijing
sl: Azija/Peking

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east China - Beijing, Guangdong, Shanghai, etc.
sl: vzhodna Kitajska - Peking, Guangdong, Šanghaj, itd.

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China Standard Time
sl: Kitajski standardni čas

en: Asia/Beirut
sl: Azija/Bejrut

en: Asia/Bishkek
sl: Azija/Biškek

en: Asia/Brunei
sl: Azija/Brunej

en: Asia/Calcutta
sl: Azija/Kalkuta

en: Asia/Choibalsan
sl: Azija/Čojbalsan

en: Asia/Chongqing
sl: Azija/Čongking

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central China - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, etc.
sl: osrednja Kitajska - Sičuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, itd.

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China mountains
sl: Kitajsko gorovje

en: Asia/Chungking
sl: Azija/Čongking

en: Asia/Colombo
sl: Azija/Colombo

en: Asia/Dacca
sl: Azija/Daka

en: Asia/Damascus
sl: Azija/Damask

en: Asia/Dhaka
sl: Azija/Daka

en: Asia/Dili
sl: Azija/Dili

en: Asia/Dubai
sl: Azija/Dubaj

en: Asia/Dushanbe
sl: Azija/Dušanbe

en: Asia/Gaza
sl: Azija/Gaza

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gaza Strip
sl: Gaza

en: Asia/Harbin
sl: Azija/Harbin

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Heilongjiang (except Mohe), Jilin
sl: Heilongjiang (razen Mohe), Jilin

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China north
sl: Kitajski sever

en: Asia/Hebron
sl: Azija/Hebron

note: i18n: comment to the previous timezone
en: West Bank
sl: Zahodni breg

en: Asia/Ho_Chi_Minh
sl: Azija/Hošimin

en: Asia/Hong_Kong
sl: Azija/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
sl: Azija/Hovd

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Bayan-Olgiy, Govi-Altai, Hovd, Uvs, Zavkhan
sl: Bayan-Olgiy, Gobi-Altaj, Hovd, Uvs, Zavkhan

en: Asia/Irkutsk
sl: Azija/Irkutsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+05 - Lake Baikal
sl: Moskva+05 - Bajkalsko jezero

en: Asia/Jakarta
sl: Azija/Džakarta

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Java & Sumatra
sl: Java in Sumatra

en: Asia/Jayapura
sl: Azija/Jayapura

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Irian Jaya & the Moluccas
sl: Irian Jaya in Moluki

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west New Guinea (Irian Jaya) & Malukus (Moluccas)
sl: Zahodna Nova Gvineja (Irian Jaya) in Malukus (Moluccas)

en: Asia/Jerusalem
sl: Azija/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
sl: Azija/Kabul

en: Asia/Kamchatka
sl: Azija/Kamčatka

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+09 - Kamchatka
sl: Moskva+09 - Kamčatka

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Kamchatka
sl: Moskva+08 - Kamčatka

en: Asia/Karachi
sl: Azija/Karači

en: Asia/Kashgar
sl: Azija/Kašgar

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Tibet & Xinjiang
sl: Zahodni Tibet in Xinjiang

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China west Xinjiang
sl: Kitajski zahodni Xinjiang

en: Asia/Kathmandu
sl: Azija/Katmandu

en: Asia/Katmandu
sl: Azija/Katmandu

en: Asia/Kolkata
sl: Azija/Kolkata

en: Asia/Krasnoyarsk
sl: Azija/Krasnojarsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+04 - Yenisei River
sl: Moskva+04 - reka Jenisej

en: Asia/Kuala_Lumpur
sl: Azija/Kuala_Lumpur

note: i18n: comment to the previous timezone
en: peninsular Malaysia
sl: polotoška Malezja

en: Asia/Kuching
sl: Azija/Kuching

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Sabah & Sarawak
sl: Sabah in Sarawak

en: Asia/Kuwait
sl: Azija/Kuvajt

en: Asia/Macao
sl: Azija/Makao

en: Asia/Macau
sl: Azija/Makao

en: Asia/Magadan
sl: Azija/Magadan

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Magadan
sl: Moskva+08 - Magadan

en: Asia/Makassar
sl: Azija/Makassar

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east & south Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tenggara, west Timor
sl: vzhodni in južni Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tenggara, zahodni Timor

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east & south Borneo, Sulawesi (Celebes), Bali, Nusa Tenggara, west Timor
sl: vzhodni in južni Borneo, Sulawesi (Celebes), Bali, Nusa Tenggara, zahodni Timor

en: Asia/Manila
sl: Azija/Manila

en: Asia/Muscat
sl: Azija/Muskat

en: Asia/Nicosia
sl: Azija/Nikozija

en: Asia/Novokuznetsk
sl: Azija/Novokuznetsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novokuznetsk
sl: Moskva+03 – Novokuznetsk

en: Asia/Novosibirsk
sl: Azija/Novosibirsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novosibirsk
sl: Moskva+03 - Novosibirsk

en: Asia/Omsk
sl: Azija/Omsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - west Siberia
sl: Moskva+03 - zahodna Sibirija

en: Asia/Oral
sl: Azija/Oral

note: i18n: comment to the previous timezone
en: West Kazakhstan
sl: Zahodni Kazahstan

en: Asia/Phnom_Penh
sl: Azija/Pnom_Pen

en: Asia/Pontianak
sl: Azija/Pontianak

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west & central Borneo
sl: zahodni in osrednji Borneo

en: Asia/Pyongyang
sl: Azija/Pjongjang

en: Asia/Qatar
sl: Azija/Katar

en: Asia/Qyzylorda
sl: Azija/Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
sl: Azija/Rangun

en: Asia/Riyadh
sl: Azija/Riyadh

en: Asia/Saigon
sl: Azija/Sajgon

en: Asia/Sakhalin
sl: Azija/Sahalin

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Sakhalin Island
sl: Moskva+07 - otok Sahalin

en: Asia/Samarkand
sl: Azija/Samarkand

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Uzbekistan
sl: zahodni Uzbekistan

en: Asia/Seoul
sl: Azija/Seul

en: Asia/Shanghai
sl: Azija/Šanghai

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China east
sl: Kitajski vzhod

en: Asia/Singapore
sl: Azija/Singapur

en: Asia/Taipei
sl: Azija/Taipei

en: Asia/Tashkent
sl: Azija/Taškent

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Uzbekistan
sl: vzhodni Uzbekistan

en: Asia/Tbilisi
sl: Azija/Tbilisi

en: Asia/Tehran
sl: Azija/Teheran

en: Asia/Tel_Aviv
sl: Azija/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
sl: Azija/Timbu

en: Asia/Thimphu
sl: Azija/Timfu

en: Asia/Tokyo
sl: Azija/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
sl: Azija/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
sl: Azija/Ulaanbaatar

en: Asia/Ulan_Bator
sl: Azija/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
sl: Azija/Urumqi

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most of Tibet & Xinjiang
sl: večina Tibeta & Xinjiang

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China Xinjiang-Tibet
sl: Kitajski Xinjiang-Tibet

en: Asia/Vientiane
sl: Azija/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
sl: Azija/Vladivostok

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Amur River
sl: Moskva+07 - reka Amur

en: Asia/Yakutsk
sl: Azija/Jakutsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+06 - Lena River
sl: Moskva+06 - reka Lena

en: Asia/Yekaterinburg
sl: Azija/Ekaterinburg

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+02 - Urals
sl: Moskva+02 - Ural

en: Asia/Yerevan
sl: Azija/Erevan

en: Atlantic/Azores
sl: Atlantik/Azori

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Azores
sl: Azori

en: Atlantic/Bermuda
sl: Atlantik/Bermuda

en: Atlantic/Canary
sl: Atlantik/Kanari

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Canary Islands
sl: Kanarski otoki

en: Atlantic/Cape_Verde
sl: Atlantik/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
sl: Atlantik/Faeroe

en: Atlantic/Faroe
sl: Atlantik/Faroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
sl: Atlantik/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
sl: Atlantik/Madeira

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Madeira Islands
sl: Otočje Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
sl: Atlantik/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
sl: Atlantik/Južna_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
sl: Atlantik/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
sl: Atlantik/Stanley

en: Australia/ACT
sl: Avstralija/ACT

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - most locations
sl: Novi južni Wales - večina lokacij

en: Australia/Adelaide
sl: Avstralija/Adelaide

note: i18n: comment to the previous timezone
en: South Australia
sl: Južna Avstralija

en: Australia/Brisbane
sl: Avstralija/Brisbane

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - most locations
sl: Queensland - večina lokacij

en: Australia/Broken_Hill
sl: Avstralija/Broken_Hill

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - Yancowinna
sl: Novi južni Wales - Yancowinna

en: Australia/Canberra
sl: Avstralija/Canberra

en: Australia/Currie
sl: Avstralija/Currie

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - King Island
sl: Tasmanija - Kingov otok

en: Australia/Darwin
sl: Avstralija/Darwin

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Northern Territory
sl: Severni teritorij

en: Australia/Eucla
sl: Avstralija/Eucla

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - Eucla area
sl: Zahodna Avstralija - območje Eucla

en: Australia/Hobart
sl: Avstralija/Hobart

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - most locations
sl: Tasmanija - večina lokacij

en: Australia/LHI
sl: Avstralija/LHI

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Lord Howe Island
sl: Otok Lord Howe

en: Australia/Lindeman
sl: Avstralija/Lindeman

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - Holiday Islands
sl: Queensland - Počitniški otoki

en: Australia/Lord_Howe
sl: Avstralija/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
sl: Avstralija/Melbourne

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Victoria
sl: Viktorija

en: Australia/NSW
sl: Avstralija/NSW

en: Australia/North
sl: Avstralija/Sever

en: Australia/Perth
sl: Avstralija/Perth

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - most locations
sl: Zahodna Avstralija - večina lokacij

en: Australia/Queensland
sl: Avstralija/Queensland

en: Australia/South
sl: Avstralija/Jug

en: Australia/Sydney
sl: Avstralija/Sydney

en: Australia/Tasmania
sl: Avstralija/Tasmanija

en: Australia/Victoria
sl: Avstralija/Viktorija

en: Australia/West
sl: Avstralija/Zahod

en: Australia/Yancowinna
sl: Avstralija/Yanconwinna

en: Brazil/Acre
sl: Brazilija/Acre

en: Brazil/DeNoronha
sl: Brazilija/DeNoronha

en: Brazil/East
sl: Brazilija/Vzhod

en: Brazil/West
sl: Brazilija/Zahod

en: Canada/Atlantic
sl: Kanada/Atlantik

en: Canada/Central
sl: Kanada/Osrednji

en: Canada/East-Saskatchewan
sl: Kanada/Vzhodni-Saskatchewan

en: Canada/Eastern
sl: Kanada/Vzhodni

en: Canada/Mountain
sl: Kanada/Gorski

en: Canada/Newfoundland
sl: Kanada/Nova Fundlandija

en: Canada/Pacific
sl: Kanada/Pacifik

en: Canada/Saskatchewan
sl: Kanada/Saskatchewan

en: Canada/Yukon
sl: Kanada/Jukon

en: Chile/Continental
sl: Čile/Kontinentalni

en: Chile/EasterIsland
sl: Čile/Velikonočni otok

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Easter Island & Sala y Gomez
sl: Velikonočni otok & Sala y Gomez

en: Cuba
sl: Kuba

en: Egypt
sl: Egipt

en: Eire
sl: Irska

en: Europe/Amsterdam
sl: Evropa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
sl: Evropa/Andora

en: Europe/Athens
sl: Evropa/Atene

en: Europe/Belfast
sl: Evropa/Belfast

en: Europe/Belgrade
sl: Evropa/Beograd

en: Europe/Berlin
sl: Evropa/Berlin

en: Europe/Bratislava
sl: Evropa/Bratislava

en: Europe/Brussels
sl: Evropa/Bruselj

en: Europe/Bucharest
sl: Evropa/Bukarešta

en: Europe/Budapest
sl: Evropa/Budimpešta

en: Europe/Chisinau
sl: Evropa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
sl: Evropa/Koebenhaven

en: Europe/Dublin
sl: Evropa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
sl: Evropa/Gibraltar

en: Europe/Guernsey
sl: Evropa/Guernsey

en: Europe/Helsinki
sl: Evropa/Helsinki

en: Europe/Isle_of_Man
sl: Evropa/Otok_Man

en: Europe/Istanbul
sl: Evropa/Carigrad

en: Europe/Jersey
sl: Evropa/Jersey

en: Europe/Kaliningrad
sl: Evropa/Kaliningrad

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow-01 - Kaliningrad
sl: Moskva-01 - Kaliningrad

en: Europe/Kiev
sl: Evropa/Kijev

en: Europe/Lisbon
sl: Evropa/Lizbona

en: Europe/Ljubljana
sl: Evropa/Ljubljana

en: Europe/London
sl: Evropa/London

en: Europe/Luxembourg
sl: Evropa/Luksemburg

en: Europe/Madrid
sl: Evropa/Madrid

en: Europe/Malta
sl: Evropa/Malta

en: Europe/Mariehamn
sl: Evropa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
sl: Evropa/Minsk

en: Europe/Monaco
sl: Evropa/Monako

en: Europe/Moscow
sl: Evropa/Moskva

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - west Russia
sl: Moskva+00 - zahodna Rusija

en: Europe/Oslo
sl: Evropa/Oslo

en: Europe/Paris
sl: Evropa/Pariz

en: Europe/Podgorica
sl: Evropa/Podgorica

en: Europe/Prague
sl: Evropa/Praga

en: Europe/Riga
sl: Evropa/Riga

en: Europe/Rome
sl: Evropa/Rim

en: Europe/Samara
sl: Evropa/Samara

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+01 - Samara, Udmurtia
sl: Moskva+01 - Samara, Udmurtia

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - Samara, Udmurtia
sl: Moskva+00 - Samara, Udmurtia

en: Europe/San_Marino
sl: Evropa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
sl: Evropa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
sl: Evropa/Simferopol

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central Crimea
sl: osrednji Krim

en: Europe/Skopje
sl: Evropa/Skopje

en: Europe/Sofia
sl: Evropa/Sofija

en: Europe/Stockholm
sl: Evropa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
sl: Evropa/Tallinn

en: Europe/Tirane
sl: Evropa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
sl: Evropa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
sl: Evropa/Užgorod

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ruthenia
sl: Rutenija

en: Europe/Vaduz
sl: Evropa/Vaduz

en: Europe/Vatican
sl: Evropa/Vatikan

en: Europe/Vienna
sl: Evropa/Dunaj

en: Europe/Vilnius
sl: Evropa/Vilnius

en: Europe/Volgograd
sl: Evropa/Volgograd

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - Caspian Sea
sl: Moskva+00 - Kaspijsko morje

en: Europe/Warsaw
sl: Evropa/Varšava

en: Europe/Zagreb
sl: Evropa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
sl: Evropa/Zaporožje

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Zaporozh'ye, E Lugansk / Zaporizhia, E Luhansk
sl: Zaporožje, Vzhodni Lugansk / Zaporižija, Vzhodni Luhansk

en: Europe/Zurich
sl: Evropa/Zürich

en: GB
sl: VB

en: GB-Eire
sl: VB-Irska

en: Iceland
sl: Islandija

en: Indian/Antananarivo
sl: Indijski/Antananarivo

en: Indian/Chagos
sl: Indijski/Chagos

en: Indian/Christmas
sl: Indijski/Božični

en: Indian/Cocos
sl: Indijski/Cocos

en: Indian/Comoro
sl: Indijski/Comoro

en: Indian/Kerguelen
sl: Indijski/Kerguelen

en: Indian/Mahe
sl: Indijski/Mahe

en: Indian/Maldives
sl: Indijski/Maldivi

en: Indian/Mauritius
sl: Indijski/Mauricius

en: Indian/Mayotte
sl: Indijski/Mayotte

en: Indian/Reunion
sl: Indijski/Reunion

en: Israel
sl: Izrael

en: Jamaica
sl: Jamajka

en: Japan
sl: Japonska

en: Libya
sl: Libija

en: Mexico/BajaNorte
sl: Mehika/BajaNorte

en: Mexico/BajaSur
sl: Mehika/BajaSur

en: Mexico/General
sl: Mehika/Splošni

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Chatham Islands
sl: Otočje Chatham

en: PRC
sl: LRK

en: Pacific/Apia
sl: Pacifik/Apia

en: Pacific/Auckland
sl: Pacifik/Auckland

en: Pacific/Chatham
sl: Pacifik/Chatham

en: Pacific/Chuuk
sl: Pacifik/Chuuk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Chuuk (Truk) and Yap
sl: Chuuk (Truk) in Yap

en: Pacific/Easter
sl: Pacifik/Velikonočni

en: Pacific/Efate
sl: Pacifik/Efate

en: Pacific/Enderbury
sl: Pacifik/Enderbury

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Phoenix Islands
sl: Otočje Phoenix

en: Pacific/Fakaofo
sl: Pacifik/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
sl: Pacifik/Fidži

en: Pacific/Funafuti
sl: Pacifik/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
sl: Pacifik/Galapagos

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Galapagos Islands
sl: Galapaški otoki

en: Pacific/Gambier
sl: Pacifik/Gambier

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gambier Islands
sl: Otočje Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
sl: Pacifik/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
sl: Pacifik/Guam

en: Pacific/Honolulu
sl: Pacifik/Honolulu

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Hawaii
sl: Havaji

en: Pacific/Johnston
sl: Pacifik/Johnston

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Johnston Atoll
sl: Atol Johnston

en: Pacific/Kiritimati
sl: Pacifik/Kiritimati

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Line Islands
sl: Otočje Line

en: Pacific/Kosrae
sl: Pacifik/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
sl: Pacifik/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
sl: Pacifik/Majuro

en: Pacific/Marquesas
sl: Pacifik/Marquesas

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Marquesas Islands
sl: Otočje Marquesas

en: Pacific/Midway
sl: Pacifik/Midway

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Midway Islands
sl: Otočje Midway

en: Pacific/Nauru
sl: Pacifik/Nauru

en: Pacific/Niue
sl: Pacifik/Niue

en: Pacific/Norfolk
sl: Pacifik/Norfolk

en: Pacific/Noumea
sl: Pacifik/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
sl: Pacifik/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
sl: Pacifik/Palau

en: Pacific/Pitcairn
sl: Pacifik/Pitcairn

en: Pacific/Pohnpei
sl: Pacifik/Pohnpei

en: Pacific/Ponape
sl: Pacifik/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
sl: Pacifik/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
sl: Pacifik/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
sl: Pacifik/Saipan

en: Pacific/Samoa
sl: Pacifik/Samoa

en: Pacific/Tahiti
sl: Pacifik/Tahiti

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Society Islands
sl: Družbeni otoki

en: Pacific/Tarawa
sl: Pacifik/Tarawa

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gilbert Islands
sl: Gilbertovi otoki

en: Pacific/Tongatapu
sl: Pacifik/Tongatapu

en: Pacific/Truk
sl: Pacifik/Truk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Truk (Chuuk) and Yap
sl: Truki (Chuuk) in Yap

en: Pacific/Wake
sl: Pacifik/Wake

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Wake Island
sl: Otok Wake

en: Pacific/Wallis
sl: Pacifik/Wallis

en: Pacific/Yap
sl: Pacifik/Yap

en: Poland
sl: Poljska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: ROC
sl: Kitajska

en: ROK
sl: Južna Koreja

en: Singapore
sl: Singapur

en: Turkey
sl: Turčija

en: US/Alaska
sl: ZDA/Aljaska

en: US/Aleutian
sl: ZDA/Aleuti

en: US/Arizona
sl: ZDA/Arizona

en: US/Central
sl: ZDA/Osrednji

en: US/East-Indiana
sl: ZDA/Vzhodni-Indiana

en: US/Eastern
sl: ZDA/Vzhodni

en: US/Hawaii
sl: ZDA/Havaji

en: US/Indiana-Starke
sl: ZDA/Indiana-Starke

en: US/Michigan
sl: ZDA/Michigan

en: US/Mountain
sl: ZDA/Gorski

en: US/Pacific
sl: ZDA/Pacifiški

en: US/Samoa
sl: ZDA/Samoa
