kscd - en to sl translation catalogue (61 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EjectOnFinish)
en: Eject CD when finished playing
sl: Izvrzi CD po končanem predvajanju

en: loop track
sl: ponavljaj skladbo

en: loop disc
sl: ponavljaj disk

[ctx: This action allow the user to listen a random track]
en: random
sl: naključno

en: WELCOME!
sl: DOBRODOŠLI!

en: eject CD
sl: izvrzi CD

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, trackListDlgUI)
en: KsCD - TrackList
sl: KsCD - seznam skladb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLbl)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Year</span></p></body></html>
sl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Leto</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Track
sl: Skladba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Title
sl: Naslov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Length
sl: Dolžina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Text font:
sl: Pisava besedila:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Text color:
sl: Barva besedila:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: URL:
sl: Naslov URL:

en: KDE CD player
sl: Predvajalnik CD-jev v KDE

en: Configure Shortcuts...
sl: Nastavi bližnjice ...

en: Configure...
sl: Nastavi ...

en: Download Info
sl: Prejmi podatke

en: Upload Info
sl: Pošlji podatke

en: Play/Pause
sl: Predvajaj/premor

en: Stop
sl: Zaustavi

[ctx: This action allow user to pass to the following track]
en: Next
sl: Naslednja

[ctx: This action allow the user to pass to the preceding track]
en: Previous
sl: Predhodna

[ctx: This action allow to eject the inserted disc]
en: Eject
sl: Izvrzi

en: Volume Up
sl: Povečaj glasnost

en: Volume Down
sl: Zmanjšaj glasnost

[ctx: This action allow the user to listen a random track list]
en: Random
sl: Naključno

en: Repeat Track
sl: Ponavljaj skladbo

en: Repeat Album
sl: Ponavljaj album

en: Show Tracklist
sl: Prikaži seznam skladb

en: Mute/Unmute
sl: Preklopi tišino

en: Minimize
sl: Skrči

en: No disc
sl: Ni diska

en: Invalid disc
sl: Neveljaven disk

[ctx: General option in the configuration dialog]
en: General
sl: Splošno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Appearance
sl: Videz

en: (c) 2001, Dirk Försterling
    (c) 2003, Aaron J. Seigo
sl: © 2001, Dirk Försterling
    © 2003, Aaron J. Seigo

en: Current maintainer, Solid/Phonon Upgrade, QDBus connection
sl: Trenutni vzdrževalec, nadgradnja na Solid/Phonon, povezava s QDBus

en: Previous maintainer
sl: Prejšnji vzdrževalec

en: Workman library update, CDTEXT, CDDA
sl: Posodobitev knjižnice Workman, CDTEXT, CDDA

en: Workman library, previous maintainer
sl: Knjižnica Workman, prejšnji vzdrževalec

en: Patches galore
sl: Obilo popravkov

en: Workman library
sl: Knjižnica Workman

en: UI Work
sl: Delo na uporabniškem vmesniku

en: Special thanks to freedb.org for providing a free CDDB-like CD database
sl: Posebne zahvale gredo freedb.org za prosto, CDDB podobno podatkovno zbirko CD-jev

en: Start playing
sl: Začni predvajanje

note: i18n: ectx: label, entry (Autoplay), group (General)
en: Start playing when a CD is inserted.
sl: Začni s predvajanjem ob vstavitvi CD-ja.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Autoplay), group (General)
en: When this option is selected the CD will start playing automatically upon being inserted into the CD-ROM.
sl: Ko je izbrana ta možnost, bo CD samodejno predvajan ob vstavitvi v pogon CD-ROM.

note: i18n: ectx: label, entry (EjectOnFinish), group (General)
en: Eject CD when playing is finished.
sl: Izvrzi CD po končanem predvajanju.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EjectOnFinish), group (General)
en: When this option is selected the CD will automatically eject when it is finished.
sl: Če je izbrana ta možnost, bo CD samodejno izvržen, ko bo predvajanje končano.

note: i18n: ectx: label, entry (TextColor), group (Appearance)
en: The text color that will be used in the panel.
sl: Barva besedila, ki se bo uporabila na pultu.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextColor), group (Appearance)
en: Change the color of the text in the panel
sl: Spremeni barvo besedila na pultu

note: i18n: ectx: label, entry (TextFont), group (Appearance)
en: The font that will be used for the panel.
sl: Pisava, ki se bo uporabila na pultu.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextFont), group (Appearance)
en: Change the font of the text in the panel
sl: Spremeni pisavo za besedilo na pultu

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Appearance)
en: The skin that will be use for the application
sl: Tema, ki bo uporabljena za program

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (url), group (Appearance)
en: Change the skin of the application
sl: Zamenjaj temo programa

en: Unknown album
sl: Neznan album

en: Unknown artist
sl: Neznan izvajalec

en: Unknown title
sl: Neznan naslov

en: No Disc
sl: Brez diska
