klinkstatus - en to sl translation catalogue (225 entries)

en: New Session
sl: Nova seja

en: Open URL...
sl: Odpri URL ...

en: Close Session
sl: Zapri sejo

en: Download New Stylesheets...
sl: Prejmi nove slogovne predloge ...

en: Configure KLinkStatus...
sl: Nastavi KLinkStatus ...

en: About KLinkStatus
sl: O KLinkStatus

en: &Report Bug...
sl: Poročaj o &napaki ...

en: All...
sl: Vse ...

en: Broken...
sl: Pokvarjeno ...

en: Create Site Map...
sl: Ustvari zemljevid strani ...

en: &Follow Last Link
sl: Sledi &zadnji povezavi

en: Follow last Link checked (slower)
sl: Sledi zadnji preverjeni povezavi (počasneje)

note: i18n("&Do not follow last Link checked"), "go-jump", "Do not follow last Link checked (faster)"); toggle_action->setCheckedState(item); this action must be in the tabwidget because the slot can't be connected to a particular sessionWidget
en: &Hide Search Panel
sl: S&krij pult za iskanje

note: i18n("&Show Search Panel"), "go-top", "Show Search Panel"); toggle_action->setCheckedState(item);
en: &Reset Search Options
sl: P&onastavi možnosti iskanja

en: &Disable Updates on Results Table
sl: &Onemogoči posodobitve razpredelnice z rezultati

en: Disable Updates on Results Table (faster)
sl: Onemogoči posodobitve razpredelnice z rezultati (hitreje)

note: i18n("&Enable Updates on Results Table"), "view-refresh", "Enable Updates on Results Table (slower)"); toggle_action->setCheckedState(item); *************** Search menu *********************
en: &Start Search
sl: &Prični z iskanjem

en: &Pause Search
sl: P&remor iskanja

en: St&op Search
sl: &Prekini iskanje

en: Search in Background
sl: Išči v ozadju

en: Check Links in background and update results when finished (faster)
sl: Preveri povezave v ozadju in posodobi rezultate, ko je to končano (hitreje)

en: &Broken Links
sl: &Pokvarjene povezave

en: &Displayed Links
sl: P&rikazane povezave

en: &Unreferred Documents...
sl: Dok&umenti brez sklica ...

en: &Fix All...
sl: Popravi &vse ...

en: Check Links
sl: Preveri povezave

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Unreferred Documents
sl: Dokumenti brez sklica

en: Previous View
sl: Prejšnji pogled

en: Next View
sl: Naslednji pogled

en: Previous Session
sl: Prejšnja seja

en: Next Session
sl: Naslednja seja

en: Change View
sl: Spremeni pogled

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: Whether to use the system real name and e-mail
sl: Ali naj bo uporabljeno pravo ime in e-pošta sistema

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: The name associated to the user
sl: Ime povezano z uporabnikom

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: The email associated to the user
sl: E-pošta povezana z uporabnikom

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of entries in the combo url.
sl: Največje število vnosov v polju z URL-ji.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of simultaneous connections.
sl: Največje število sočasnih povezav.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Timeout on getting an URL.
sl: Časovni pretek med pridobivanjem URL-ja.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: History of combo url.
sl: Zgodovina polja z URL-ji.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum depth to check.
sl: Največja globina preverjanja.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check parent folders.
sl: Ali se naj preverijo nadrejene mape.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check external links.
sl: Ali se naj preverijo zunanje povezave.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to remember the check settings like depth, and so on, on exit.
sl: Ali se naj ob izhodu shranijo nastavitve kot so globina, itd.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether preview prefix in Quanta project is used to set the URL to check.
sl: Ali se naj uporabi predpono ogleda v projektu Quante za nastavljanje preverjanja URL-ja.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to display a tree view or a flat view in the results view.
sl: Ali se naj v prikazu rezultatov prikaže drevesni ali ploski pogled.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to automatically adjust the width of the result columns (Not used).
sl: Ali se naj širine stolpcev z rezultati samodejno prilagodijo (ni uporabljeno)

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the viewport of the result view should follow the last link checked.
sl: Ali naj prikaz rezultatov sledi zadnji preverjeni povezavi.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to send an User-Agent in HTTP requests.
sl: Ali naj se v zahtevah HTTP pošlje tudi niz User-Agent.

note: i18n: ectx: label, entry (UserAgent), group (klinkstatus)
en: Defines the HTTP User-Agent to send.
sl: Določa niz User-Agent, ki se pošlje v zahtevi HTTP.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the user can see if the markup is valid by showing a column with an icon indicator.
sl: Ali naj uporabnik vidi veljavnost označevanja. Veljavnost prikazuje ikona v posebnem stolpcu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Available Stylesheets for exporting the results in HTML
sl: Slogovne predloge za izvoz rezultatov v HTML, ki so na voljo

note: i18n: ectx: label, entry (PreferedStylesheet), group (klinkstatus)
en: Defines the stylesheet to use when exporting results to HTML
sl: Določi slogovne predloge, ki bodo uporabljene ob izvozu rezultatov v HTML

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the number of spaces Tidy uses to indent content, when indentation is enabled.
sl: Ta možnost določa število presledkov, ki jih bo Tidy uporabil za zamike vsebine, ko je zamikanje omogočeno.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: Whether to do line wrapping.
sl: Ali naj bo prelom vrstic omogočen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the right margin Tidy uses for line wrapping. Tidy tries to wrap lines so that they do not exceed this length.
sl: Ta možnost določa desni odmik, ki ga uporablja Tidy za prelome vrstic. Tidy poskuša prelomiti vrstice tako, da ne presežejo te dolžine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should output tag names in upper case. The default is no, which results in lower case tag names, except for XML input, where the original case is preserved.
sl: Ta možnost določa ali naj Tidy izpiše imena oznak z velikimi črkami. Privzeto je ne, kar pomeni, da bo vse zapisano z malimi črkami. Izjema je zapis XML, kjer bo velikost črk ohranjena.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should output attribute names in upper case. The default is no, which results in lower case attribute names, except for XML input, where the original case is preserved.
sl: Ta možnost določa ali naj Tidy izpiše imena atributov z velikimi črkami. Privzeto je ne, kar pomeni, da bo vse zapisano z malimi črkami. Izjema je zapis XML, kjer bo velikost črk ohranjena.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the DOCTYPE declaration generated by Tidy. If set to "omit" the output won't contain a DOCTYPE declaration. If set to "auto" (the default) Tidy will use an educated guess based upon the contents of the document. If set to "strict", Tidy will set the DOCTYPE to the strict DTD. If set to "loose", the DOCTYPE is set to the loose (transitional) DTD. Alternatively, you can supply a string for the formal public identifier (FPI).
sl: Ta možnost določa deklaracijo DOCTYPE, ki jo ustvari Tidy. Če bo nastavljena na "izpusti", je izpis ne bo vseboval. Če bo nastavljena na privzeto vrednost, "samodejno", potem bo Tidy glede na vsebino dokumenta uganil deklaracijo. V primeru, da bo nastavljena na "strogo", bo Tidy nastavil DOCTYPE na strict DTD. Lahko pa tudi dodate niz za formalni javni določilnik (FPI).

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should pretty print output, writing it as well-formed XML. Any entities not defined in XML 1.0 will be written as numeric entities to allow them to be parsed by a XML parser. The original case of tags and attributes will be preserved, regardless of other options.
sl: Ta možnost določa ali naj Tidy izpiše lep izpis v dobro oblikovanem XML-ju. Katerikoli predmet, ki ni določen v XML 1.0, bo izpisan kot številčen predmet, da bo lahko pravilno razčlenjen. Izvirna velikost črk oznak in atributov bo ohranjena, ne glede na druge možnosti.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should strip out surplus presentational tags and attributes replacing them by style rules and structural markup as appropriate. It works well on the HTML saved by Microsoft Office products.
sl: Ta možnost določa ali naj Tidy odstrani oznake, ki služijo predstavitvi in atribute ter jih zamenja s pravili sloga in strukturnim označevanjem. To deluje dobro na HTML-ju, ki ga izpišejo izdelki Microsoft Office.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the character encoding Tidy uses for both the input and output.
sl: Ta možnost določa kodiranje znakov, ki ga Tidy uporablja tako za vhod kot tudi izhod.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Name of the configuration, e.g. kdewebdev
sl: Ime nastavitev, npr. kdewebdev

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Periodicity of the check
sl: Pogostnost preverjanja

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Hour in which the task will be executed
sl: Ura ob kateri bo izvedeno opravilo

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: URL of the site to check
sl: URL strani, ki bo preverjena

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: For protocols different than HTTP, specify the root of your files, e.g. '/var/www'
sl: Za protokole, ki se razlikujejo od HTTP, morate navesti korensko mapo vaših datotek, npr. '/var/www'

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Depth of recursive search, -1 is unlimited
sl: Globina rekurzivnega iskanja, -1 za neomejeno

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check links in parent folders
sl: Ali naj bodo preverjene povezave v nadrejenih mapah

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check external links
sl: Ali naj bodo preverjene zunanje povezave

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: The URLs that match the regexp will not be checked
sl: URL-ji, ki se ujemajo z regularnim izrazom ne bodo preverjeni

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: Whether to include only broken links in the result
sl: Ali naj bodo v rezultat vključene le pokvarjene povezave

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: The directory where the results will be saved
sl: Mapa kamor bodo shranjeni rezultati

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: The e-mail address to where results will be emailed
sl: E-poštni naslov kamor bodo poslani rezultati

en: OK
sl: V redu

en: No Content
sl: Ni vsebine

en: redirection
sl: preusmeritev

en: Could not find the KLinkStatus part; did you configure with '--prefix=/$KDEDIR' and perform 'make install'?
sl: Ni mogoče najti dela KLinkStatus. Ali ste ga nastavili z »--prefix=/$KDEDIR« in izvedli »make install«?

en: A Link Checker
sl: Preverjalnik povezav

en: Check
sl: Preveri

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Results
sl: Rezultati

en: Identification
sl: Istovetnost

en: Configure the way KLinkstatus reports itself
sl: Nastavite, kako se predstavlja KLinkStatus

en: Mail Transport
sl: Prenos pošte

en: KLinkStatus Part
sl: Del KLink Status

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: &Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (file_export_html)
en: Export to HTML
sl: Izvozi v HTML

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: &Nastavitve

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sl: &Pogled

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
sl: I&šči

note: i18n: ectx: Menu (recheck)
en: Recheck
sl: Znova preveri

note: i18n: ectx: Menu (validate)
en: &Validate
sl: &Potrdi veljavnost

note: i18n: ectx: Menu (manual_validation)
en: Manual Fix
sl: Ročno popravi

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
sl: &Okno

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
sl: Krmarjenje

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sl: &Pomoč

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (linksToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: &Orodja

en: A Link Checker.
    
    KLinkStatus belongs to the kdewebdev module from KDE.
sl: Preverjalnik povezav.
    
    KLinkStatus spada v modul kdewebdev od KDE.

en: Document to open
sl: Dokument za odprtje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSystemIdentity)
en: Use System Identity
sl: Uporabi sistemsko istovetnost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Real name
sl: Pravo ime

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail address
sl: E-poštni naslov

en: Configure PIM information
sl: Nastavi podatke PIM

en: User Information
sl: Podatki o uporabniku

en: Hourly
sl: Urno

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scheduling
sl: Razporejanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
sl: Ime

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Periodicity
sl: Pogostnost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Hour
sl: Ura

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_BrokenLinksOnly)
en: Show Broken Links Only
sl: Pokaži samo pokvarjene povezave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Results Folder
sl: Mapa z rezultati

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: E-Mail Recipient
sl: Prejemnik e-pošte

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Search Options
sl: Možnosti iskanja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Document Root
sl: Korenska mapa dokumentov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Depth
sl: Globina

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_Depth) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, spinbox_depth)
en: Unlimited
sl: Neomejeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check Parent Folders
sl: Preveri nadrejene mape

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check External Links
sl: Preveri zunanje povezave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RegularExpression)
en: Do not check Regular Expression
sl: Ne preverjaj regularnega izraza

en: Configure Site check Automation
sl: Nastavi samodejno preverjanje strani

en: New...
sl: Novo ...

en: Remove
sl: Odstrani

en: empty
sl: prazno

en: Could not delete configuration file %1
sl: Datoteke z nastavitvami %1 ni bilo mogoče izbrisati

en: Recurring Check Name
sl: Ime ponovljivega preverjanja

en: Schedule Link Checks...
sl: Razporedi preverjanja povezav ...

en: Edit Script Actions...
sl: Uredi dejanja skript ...

en: Reset Script Actions...
sl: Ponastavi dejanja skript ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Links Checked
sl: Preverjene povezave

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Status
sl: Stanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Good
sl: Dobro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Broken
sl: Pokvarjeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Undetermined
sl: Nedoločeno

note: i18n: tag script attribute text
en: Statistics
sl: Statistika

note: i18n: tag script attribute comment
en: Statistics Script
sl: Skript za statistiko

en: Choose a Document Root
sl: Izberite korensko mapo dokumentov

en: As you are using a protocol other than HTTP, 
    there is no way to guess where the document root is, 
    in order to resolve relative URLs like the ones started with "/".
    
    Please specify one:
sl: Ker uporabljate protokol, ki ni HTTP,ni mogoče
    uganiti, kjer se nahaja korenska mapa dokumentov.
    da bi lahko razrešili relativne naslove URL (tisti,
    ki se začnejo z "/").
    
    Navedite eno:

en: Login Input
sl: Vnos za prijavo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain
sl: Domena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL to send to the HTTP POST request, e.g. '<span style=" font-family:'Courier New,courier';">POST </span><span style=" font-family:'Courier New,courier'; font-weight:600;">/login/login</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';"> HTTP/1.1</span>'. Should be the same as the action attribute in the form element, e.g.: '<a name="line163"></a><span style=" font-family:'Courier New,courier';">&lt;</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';">form action="/login/login"&gt;</span></p></body></html>
sl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL, ki bo poslan v zahtevi HTTP POST npr. '<span style=" font-family:'Courier New,courier';">POST </span><span style=" font-family:'Courier New,courier'; font-weight:600;">/login/login</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';"> HTTP/1.1</span>'. Moral bi biti enak kot atribut dejanja v predmetu obrazca npr.: '<a name="line163"></a><span style=" font-family:'Courier New,courier';">&lt;</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';">form action="/login/login"&gt;</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, lineeditPostUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, lineeditPostUrl)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL to send to the HTTP POST request, e.g. 'POST <span style=" font-weight:600;">/login/login</span></p></body></html>
sl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL, ki bo poslan v zahtevi HTTP POST, npr. 'POST <span style=" font-weight:600;">/login/login</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: POST Data
sl: Podatki POST

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the fields to send to the POST request. Typically, the keys are <span style=" font-weight:600;">user</span>, <span style=" font-weight:600;">password</span> and <span style=" font-weight:600;">button</span> 'name' attributes in the <span style=" font-weight:600;">input</span> elements inside the form definition</p></body></html>
sl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Vstavite polja, ki bodo poslana v zahtevi POST. Običajno gre za ključe <span style=" font-weight:600;">user</span>, <span style=" font-weight:600;">password</span> in <span style=" font-weight:600;">button</span> 'name' atribute v predmetih <span style=" font-weight:600;">input</span> znotraj določila obrazca</p></body> </html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Key
sl: Ključ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Value
sl: Vrednost

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, buttonAdd)
en: Add
sl: Dodaj

en: S&earch:
sl: I&skanje:

en: Status:
sl: Stanje:

en: All Links
sl: Vse povezave

en: Good Links
sl: Dobre povezave

en: Broken Links
sl: Pokvarjene povezave

en: Malformed Links
sl: Napačno oblikovane povezave

en: Undetermined Links
sl: Nedoločene povezave

en: Clear filter
sl: Počisti filter

en: Enter the terms to filter the result link list
sl: Vnesite pogoj za filtriranje seznama povezav

en: Choose what kind of link status to show in result list
sl: Izberite vrsto stanja povezav, ki naj bo prikazana na seznamu

en: Markup
sl: Označevanje

en: Label
sl: Oznaka

en: Javascript not supported
sl: Javascript ni podprt

en: Checking...
sl: Preverjanje ...

en: Cowardly refusing to check an empty URL.
sl: Zavračam preverjanje praznega URL-ja.

en: Stopped
sl: Zaustavljen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_progressbar) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, progressLabel)
en: Ready
sl: Pripravljen

en: Finished checking %1
sl: Preverjanje %1 končano

en: Paused
sl: V premoru

en: Adding level...
sl: Dodajanje ravni ...

en: Resuming
sl: Nadaljevanje

en: Export Results as HTML
sl: Izvozi rezultate kot HTML

en: Create XML Site Map
sl: Napravi zemljevid strani XML

en: Use a protocol other than HTTP, e.g. file, ftp, sftp, fish, etc., so the files can be saved.
sl: Uporabi protokol, ki ni HTTP, npr. file, ftp, sftp, fish, itd., da bodo lahko datoteke shranjene

en: Checking %1
sl: Preverjanje %1

en: Done rechecking %1
sl: Ponovno preverjanje %1 končano

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search
sl: Iskanje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Cookie based authentication, only possible with HTTP based protocol.
sl: Na piškotkih temelječa overitev, mogoča le s protokolom temelječim na HTTP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Login
sl: Prijava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Depth)
en: Depth:
sl: Globina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_subdirs_only)
en: Do &not check parent folders
sl: &Ne preveri nadrejenih map

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_external_links)
en: Chec&k external links
sl: P&reveri zunanje povezave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Do not check regular expression:
sl: Ne preveri regularnega izraza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_checked_links)
en: Checked Links:
sl: Preverjene povezave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elapsedTimeLabel)
en: Elapsed time:
sl: Pretečeni čas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: HTTP Identification
sl: Istovetnost HTTP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SendIdentification)
en: Send Identification
sl: Pošlji istovetnost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: User-Agent
sl: Niz User-Agent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDefault)
en: Default
sl: Privzeto

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup)
en: Identity
sl: Istovetnost

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: View
sl: Pogled

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayTreeView)
en: Tree
sl: Drevo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayFlatView)
en: Flat (faster)
sl: Skupni (hitreje)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup13_2)
en: Misc
sl: Razno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FollowLastLinkChecked)
en: Follow Last Link Checked
sl: Sledi zadnji preverjeni povezavi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Export Results
sl: Izvozi rezultate

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preferred Style Sheet:
sl: Prednostna slogovna predloga:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
sl: Omrežje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Number of simultaneous connections:
sl: Število sočasnih povezav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Timeout in seconds:
sl: Časovna omejitev v sekundah:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Input
sl: Vhod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check external links
sl: Preveri zunanje povezave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Number of items in URL history:
sl: Število predmetov v zgodovini URL-jev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check parent folders
sl: Preveri nadrejene mape

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Check this one if you want to use Quanta's project preview prefix in the URL to check
sl: Izberite to možnost, če želite uporabiti predpono ogleda projekta Quante v URL-ju za preverjanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Use preview prefix
sl: Uporabi predpono ogleda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberCheckSettings)
en: Remember settings when exit
sl: Zapomni si nastavitve ob izhodu

en: Open new tab
sl: Odpri nov zavihek

en: Close the current tab
sl: Zapri trenutni zavihek

en: Session%1
sl: Seja %1

en: KLinkStatus - Link Checker
sl: KLinkStatus - preverjalnik povezav

en: Invalid URL.
sl: Neveljaven URL.

en: Edit Referrer
sl: Uredi napotitelja

en: All
sl: Vsi

en: Open URL
sl: Odpri URL

en: Open Referrer URL
sl: Odpri napotitveni URL

en: Copy URL
sl: Kopiraj URL

en: Copy Referrer URL
sl: Kopiraj napotitveni URL

en: Copy Cell Text
sl: Kopiraj besedilo celice

en: Delete checked Documents
sl: Izbriši izbrane dokumente

en: Delete All Documents
sl: Izbriši vse dokumente

en: Cannot crawl through directories using HTTP.
    
    Try using file, ftp, sftp or fish, for example.
sl: Ni mogoče preiskati map z uporabi HTTP.
    
    Poskusite uporabiti npr. file, ftp, sftp ali fish

en: Crawling folders...
sl: Preiskovanje map ...

en: Matching results...
sl: Primerjava rezultatov ...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UnreferredDocumentsWidget)
en: Unreferred DocumentsWidget
sl: DocumentsWidget za dokumente brez sklica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_url)
en: Base Folder:
sl: Osnovna mapa:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KListWidgetSearchLine, documentSearchLine)
en: Filter Documents...
sl: Filtriraj dokumente ...
