libphonon - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
sl: <html>Naprava za predvajanje zvoka <b>%1</b> ne deluje.<br/>Preklapljanje na <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
sl: <html>Preklapljanje na napravo za predvajanje zvoka <b>%1</b>,<br/>ki je ravnokar postala dostopna in ima višjo prednost.</html>

en: Revert back to device '%1'
sl: Povrni nazaj na napravo »%1«

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
sl: <html>Preklapljanje na napravo za predvajanje zvoka <b>%1</b>,<br/>ki ima višjo prednost ali je posebej nastavljena za ta pretok.</html>

en: Restart Application
sl: Znova zaženi program

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
sl: Spremenili ste zaledje predstavnostnega sistema Phonon.
    
    Da uveljavite to spremembo, boste morali znova zagnati '%1'.

en: Main Menu
sl: Glavni meni

en: Title Menu
sl: Meni naslovov

en: Audio Menu
sl: Zvočni meni

en: Subtitle Menu
sl: Meni podnapisov

en: Chapter Menu
sl: Meni poglavij

en: Angle Menu
sl: Meni kotov

en: %0 by %1
sl: %0, avtor %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
sl: Obvestila

[ctx: Phonon::]
en: Music
sl: Glasba

[ctx: Phonon::]
en: Communication
sl: Sporazumevanje

[ctx: Phonon::]
en: Games
sl: Igre

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
sl: Dostopnost

[ctx: Phonon::]
en: Recording
sl: Snemanje

[ctx: Phonon::]
en: Control
sl: Nadzor

en: PulseAudio Sound Server
sl: Zvočni strežnik PulseAudio

en: Volume: %1%
sl: Glasnost: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
sl: Uporabite ta drsnik, da nastavite glasnost. Skrajno levi položaj je 0 %, skrajno desni pa %1 %.

en: Muted
sl: Utišan
