phonon_gstreamer - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
sl: Opozorilo: kot kaže osnovni vstavki za GStreamer niso nameščeni.
              Vsa podpora za zvok in video je onemogočena.

en: Default
sl: Privzeto

en: Unknown
sl: Neznano

en: Disable
sl: Onemogoči

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
sl: V vaši namestitvi GStreamerja manjka eden ali več vstavkov.

en: Missing codec helper script assistant.
sl: Manjka skriptni pomočnik za kodeke.

en: Plugin codec installation failed.
sl: Namestitev kodeka je spodletela.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
sl: Phonon je poskusil namestiti neveljavno ime kodeka.

en: The codec installer crashed.
sl: Namestilnik kodeka se je sesul.

en: The required codec could not be found for installation.
sl: Zahtevanega kodeka ni bilo mogoče najti za namestitev.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
sl: Med namestitvijo kodeka je prišlo do nedoločene napake.

en: Not all codecs could be installed.
sl: Ni bilo mogoče namestiti vseh kodekov.

en: User aborted codec installation
sl: Uporabnik je prekinil namestitev kodekov

en: Could not update plugin registry after update.
sl: Ni bilo mogoče posodobiti vpisnik kodekov po posodobitvi.
