imagerename_plugin - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
sr: Желите да пребришете слику са леве стране оном са десне.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
sr: Ова слика није складиштена
    на локалном домаћину.
    Кликните на ову етикету да је учитате.

en: Unable to load image
sr: Не могу да учитам слику

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
sr: Дубина: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
sr: Димензије: %1×%2
