kcmkdnssd - en to sr translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
sr: Додатни домени

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
sr: Списак домена на Интернету на којима ће бити тражени сервиси, поред подразумеваног (обично локална мрежа).

en: ZeroConf configuration
sr: Постава зироконфа|/|$[својства дат 'Постави зироконфа']

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
sr: © 2004-2007, Јакуб Стаховски

en: Setup services browsing with ZeroConf
sr: Подесите прегледање сервиса зироконфом
