kde-menu - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Menu item '%1' could not be highlighted.
sr: Ставка менија „%1“ не може се истаћи.

en: KDE Menu query tool.
    This tool can be used to find in which menu a specific application is shown.
    The --highlight option can be used to visually indicate to the user where
    in the KDE menu a specific application is located.
sr: КДЕ‑ова алатка за упит менија.
    Овом алатком можете потражити у ком менију се налази одређени програм.
    Опција --highlight служи да визуелно истакне кориснику у ком подменију
    је дат извесни програм.

en: kde-menu
sr: К‑мени

en: (c) 2003 Waldo Bastian
sr: © 2003, Валдо Бастијан

en: Waldo Bastian
sr: Валдо Бастијан

en: Author
sr: аутор

en: Output data in UTF-8 instead of local encoding
sr: Испис у УТФ‑8 уместо локалном кодирању

en: Print menu-id of the menu that contains
    the application
sr: Испиши ИД менија који садржи
    програм

en: Print menu name (caption) of the menu that
    contains the application
sr: Испиши име менија (наслов) који садржи
    програм

en: Highlight the entry in the menu
sr: Истакни ставку у менију

en: Do not check if sycoca database is up to date
sr: Не проверавај је ли база Сикоке ажурна

en: The id of the menu entry to locate
sr: ИД ставке менија коју треба наћи

en: You must specify an application-id such as 'kde4-konsole.desktop'
sr: Морате задати ИД програма, нпр. „kde4-konsole.desktop“

en: You must specify at least one of --print-menu-id, --print-menu-name or --highlight
sr: Морате задати бар једно од --print-menu-id, --print-menu-name или --highlight

en: No menu item '%1'.
sr: Нема ставке „%1“.

en: Menu item '%1' not found in menu.
sr: Ставка „%1“ не може се наћи у менију.
