kglobalaccel - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: The global shortcut for %1 was issued.
sr: Издата је глобална пречица %1.

en: The application %1 has registered a new global shortcut
sr: Програм %1 регистровао је нову глобалну пречицу.|/|Програм $[ном %1] регистровао је нову глобалну пречицу.

en: Open Global Shortcuts Editor
sr: Отвори уређивач глобалних пречица

en: KDE Global Shortcuts Service
sr: КДЕ‑ов сервис глобалних пречица

en: (C) 2007-2009  Andreas Hartmetz, Michael Jansen
sr: © 2007—2009, Андреас Хартмец и Михаел Јансен

en: Andreas Hartmetz
sr: Андреас Хартмец

en: Maintainer
sr: Одржавалац

en: Michael Jansen
sr: Михаел Јансен
