kio_bookmarks - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Root
sr: Корен

en: Places
sr: Места

en: Bad request: %1
sr: Лош захтев: %1

en: My bookmarks
sr: моји обележивачи

en: Xavier Vello
sr: Ксавје Вејо

en: Initial developer
sr: првобитни програмер

en: There are no bookmarks to display yet.
sr: Још увек нема обележивача за приказ.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
sr: ЦСС фајл није нађен. Излаз ће бити ружан.
    Проверите инсталацију.

en: My Bookmarks
sr: Моји обележивачи
