knetattach5 - en to sr translation catalogue (30 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sr: Унесите име за ову <i>веб фасциклу</i>, као и адресу сервера, порт и путању фасцикле који се користе и кликните на <i>Сачувај и повежи се</i>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sr: Унесите име за ову <i>безбедну везу шкољке</i> (ССХ), као и адресу сервера, порт и путању фасцикле који се користе и кликните на <i>Сачувај и повежи се</i>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sr: Унесите име за ову <i>везу протокола за пренос фајлова</i> (ФТП), као и адресу сервера и путању фасцикле који се користе и кликните на <i>Сачувај и повежи се</i>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sr: Унесите име за ову <i>Виндоузову мрежну јединицу</i>, као и адресу сервера и путању фасцикле који се користе и кликните на <i>Сачувај и повежи се</i>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
sr: Не могу да се повежем са сервером. Проверите поставке па покушајте поново.

en: Save && C&onnect
sr: Сачувај и &повежи се

en: C&onnect
sr: &Повежи се

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
sr: Чаробњак за мрежне фасцикле

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
sr: Додај мрежну фасциклу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
sr: <html>Изаберите тип мрежне фасцикле коју желите да направите и кликните на <i>Следеће</i>.</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
sr: &Недавне везе:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
sr: &Веб фасцикла (вебДАВ)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
sr: &Безбедна шкољка (ССХ)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _ftp)
en: FT&P
sr: ФТП

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
sr: &Виндоузова мрежна јединица

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
sr: Подаци о мрежној фасцикли

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _informationText)
en: Enter a name for this <i>%1</i> as well as the server address, port and folder path to use and press the Next button.
sr: Унесите име за ово <i>%1</i>, као и адресу сервера, порт и путању фасцикле који се користе у кликните на <i>Следеће</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
sr: &Име:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
sr: &Корисник:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
sr: &Сервер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
sr: &Порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
sr: &Протокол:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
sr: &Фасцикла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
sr: Кодирање:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
sr: &Направи иконицу за ову удаљену фасциклу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
sr: &Шифруј

en: KDE Network Wizard
sr: КДЕ‑ов чаробњак за мрежу|/|$[својства ген 'КДЕ‑овог чаробњака за мрежу'
               дат 'КДЕ‑овом чаробњаку за мрежу'
               аку 'КДЕ‑ов чаробњак за мрежу'
    ]

en: (c) 2004 George Staikos
sr: © 2004, Џорџ Стајкос

en: George Staikos
sr: Џорџ Стајкос

en: Primary author and maintainer
sr: главни аутор и одржавалац
