kreadconfig - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
sr: Чита ставке К‑конфига — за употребу у скриптама

en: (c) 2001 Red Hat, Inc.
sr: © 2001, Редхет (Red Hat, Inc.)

en: Bernhard Rosenkraenzer
sr: Бернхард Розенкренцер

en: Use <file> instead of global config
sr: Користи овај фајл уместо глобалног подешавања

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
sr: Група у којој се тражи. Понављајте за угнежђене групе.

en: Key to look for
sr: Кључ који треба потражити

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Type of variable
sr: Тип променљиве
