kwriteconfig - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Write KConfig entries - for use in shell scripts
sr: Упис ставки К‑конфига — за употребу у скриптама

en: (c) 2001 Red Hat, Inc. & Luís Pedro Coelho
sr: © 2001, Редхет и Луис Педро Коељо

en: Luís Pedro Coelho
sr: &Луис Педро Коељо

en: Bernhard Rosenkraenzer
sr: Бернхард Розенкренцер

en: Wrote kreadconfig on which this is based
sr: написао kreadconfig на којој је ово засновано

en: Use <file> instead of global config
sr: Задати фајл уместо глобалног подешавања

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
sr: Група у којој се тражи. Понављајте за угнежђене групе.

en: Key to look for
sr: Кључ који се тражи

en: Type of variable. Use "bool" for a boolean, otherwise it is treated as a string
sr: Тип променљиве. Задајте „bool“ за логичке, у супротном се узима као „string“ (ниска)

en: The value to write. Mandatory, on a shell use '' for empty
sr: Вредност која се уписује; обавезно задајте '' за празну
