plasma_scriptengine_qscript - en to sr translation catalogue (37 entries)

en: Images
sr: слике

en: Configuration Definitions
sr: дефиниције поставе

en: User Interface
sr: корисничко сучеље

en: Data Files
sr: фајлови са подацима

en: Executable Scripts
sr: извршне скрипте

en: Translations
sr: преводи

en: Animation scripts
sr: анимационе скрипте

en: Main Script File
sr: главни фајл скрипте

en: Unable to load script file: %1
sr: Не могу да учитам фајл скрипте ‘%1’.

en: debug takes one argument
sr: debug() прима један аргумент

en: print() takes one argument
sr: print() прима један аргумент

en: listAddons takes one argument: addon type
sr: listAddons() прима један аргумент (тип додатка)

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
sr: loadAddon() прима два аргумента (тип додатка и име додатка за учитавање)

en: Failed to find Addon %1 of type %2
sr: Не могу да нађем додатак %1 типа %2

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
sr: Не могу да отворим фајл скрипте за додатак %1: %2

en: setData() takes at least one argument
sr: setData() прима бар један аргумент

en: Could not extract the DataEngineObject
sr: Не могу да извучем DataEngineObject

en: Could not extract the DataEngine
sr: Не могу да извучем DataEngine

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
sr: removeAllData() прима бар један аргумент (име извора)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
sr: removeData() прима бар два аргумента (име извора и кључ)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
sr: Сервис захтева бар један параметар (име сервиса)

en: Requested service %1 was not found in the Package.
sr: Тражени сервис %1 није нађен у пакету.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
sr: Одбијено овлашћење за неопходно проширење „%1“.

en: loadui() takes one argument
sr: loadui() прима један аргумент

en: Unable to open '%1'
sr: Не могу да отворим „%1“

en: Constructor takes at least 1 argument
sr: Конструктор прима бар један аргумент

en: dataEngine() takes one argument
sr: dataEngine() прима један аргумент

en: Could not extract the Applet
sr: Не могу да извучем Applet

en: service() takes two arguments
sr: service() прима два аргумента

en: service() takes one argument
sr: service() прима један аргумент

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
sr: <html>Грешка у %1 код реда %2.<br /><br />%3</html>

en: animation() takes one argument
sr: animation() прима један аргумент

en: %1 is not a known animation type
sr: %1 није познат тип анимације

en: i18n() takes at least one argument
sr: i18n() прима бар један аргумент

en: i18nc() takes at least two arguments
sr: i18nc() прима бар два аргумента

en: i18np() takes at least two arguments
sr: i8np() прима бар два аргумента

en: i18ncp() takes at least three arguments
sr: i18ncp() прима бар три аргумента
