nepomukserver - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Nepomuk Server
sr: Сервер Непомука

en: Nepomuk Server - Manages Nepomuk storage and services
sr: Сервер Непомука — управљање Непомуковим складиштењем и сервисима

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
sr: © 2008–2011, Себастијан Триг

en: Sebastian Trüg
sr: Себастијан Триг

en: Maintainer
sr: одржавалац

en: Start the nepomukserver without any services
sr: Покрени сервер Непомука без икаквих сервиса
