kppplogview - en to sr translation catalogue (56 entries)

en: CSV
sr: ЦСВ

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
sr: <p>Извоз у текстуални фајл. Тачка-запета, „;“, користи се као раздвајач.</p><p>Може бити коришћено у програмима за табеларна израчунавања, као што је К‑спред.</p>

en: HTML
sr: ХТМЛ

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
sr: <p>Извоз у страницу ХТМЛ‑а.</p><p>Може бити коришћено за лаку размену преко Интернета.</p>

en: Export Wizard for kPPP Logs
sr: Чаробњак за извоз дневника КППП‑а

en: List with possible output formats
sr: Наброји могуће излазне формате

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
sr: <qt><b>Изаберите излазни формат са леве стране.</b></qt>

en: Selection of Filetype
sr: Избор врсте фајла

en: Filename:
sr: Име фајла:

en: [No file selected]
sr: [Није одабран ниједан фајл]

en: &Select File...
sr: &Изабери фајл...

en: Select the filename of the exported output file
sr: Изаберите име за фајл у који се извози

en: Selection of Filename
sr: Избор имена фајла

en: File Format
sr: Формат фајла

en: Please Choose File
sr: Избор фајла

en: Connection log for %1
sr: Дневник веза за %1

en: Loading log files
sr: Учитавам дневнике

en: KPPP log viewer
sr: Приказивач дневника КППП‑а

en: KPPP Log Viewer
sr: Приказивач дневника КППП‑а

en: Monthly Log
sr: Месечни дневник

en: &File
sr: &Фајл

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
sr: © 1999-2002, програмери КППП‑а

en: Bernd Wuebben
sr: Бернд Јоханес Вибен

en: Mario Weilguni
sr: Марио Вајлгуни

en: Harri Porten
sr: Хари Портен

en: Run in KPPP mode
sr: Покрени у режиму КППП‑а

en: %1 KiB
sr: %1 kiB

en: %1s
sr: %1с

en: %1m %2s
sr: %1м %2с

en: %1h %2m %3s
sr: %1ч %2м %3с

en: Connection
sr: веза

en: Day
sr: дан

en: From
sr: од

en: Until
sr: до

en: Duration
sr: трајање

en: Costs
sr: трошак

en: Bytes In
sr: примљено

en: Bytes Out
sr: послато

en: All Connections
sr: све везе

en: &Prev Month
sr: &Претходни месец

en: &Next Month
sr: &Следећи месец

en: C&urrent Month
sr: &Текући месец

en: &Export...
sr: &Извези...

en: Statistics:
sr: Статистика:

en: n/a
sr: н/д

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
sr[0]: Избор (%1 веза)
sr[1]: Избор (%1 везе)
sr[2]: Избор (%1 веза)
sr[3]: Избор (1 веза)

en: %1 connection | %1 connections
sr[0]: %1 веза
sr[1]: %1 везе
sr[2]: %1 веза
sr[3]: 1 веза

en: Monthly estimates
sr: Месечно предвиђање

en: Connection log for %1 %2
sr: Дневник веза за %1 %2.

en: No connection log for %1 %2 available
sr: Дневника веза за %1 %2 није доступан

en: A document with this name already exists.
sr: Истоимени документ већ постоји.

en: Overwrite file?
sr: Пребрисати фајл?

en: An error occurred while trying to open this file
sr: Грешка при покушају да се отвори овај фајл

en: Sorry
sr: Извините

en: Monthly estimates (%1)
sr: Месечно предвиђање (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
sr: Грешка при покушају уписивања у овај фајл.
