audiorename_plugin - en to sr@ijekavian translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
sr@ijekavian: Старији фајл по имену ‘%1’ већ постоји.

en: A similar file named '%1' already exists.
sr@ijekavian: Сличан фајл по имену ‘%1’ већ постоји.

en: A newer file named '%1' already exists.
sr@ijekavian: Новији фајл по имену ‘%1’ већ постоји.

en: Source File
sr@ijekavian: Изворни фајл

en: Existing File
sr@ijekavian: Постојећи фајл

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
sr@ijekavian: Желите ли да замијените постојећи фајл оним с десне стране?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
sr@ijekavian: Овај аудио фајл није складиштен
    на локалном домаћину.
    Кликните на ову етикету да га учитате.

en: Unable to load audio file
sr@ijekavian: Не могу да учитам аудио фајл

en: Artist: %1
sr@ijekavian: Извођач: %1

en: Title: %1
sr@ijekavian: Наслов: %1

en: Comment: %1
sr@ijekavian: Коментар: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
sr@ijekavian: Проток: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
sr@ijekavian: Узорковање: %1 %2

en: Length:
sr@ijekavian: Дужина:
