htmlsearch - en to sr@ijekavian translation catalogue (7 entries)

en: KDE Index generator for help files.
sr@ijekavian: КДЕ‑ов генератор индекса фајлова помоћи.

en: The language to index
sr@ijekavian: Језик који треба индексирати

en: Generating Index
sr@ijekavian: Правим индекс

en: Scanning for files
sr@ijekavian: Сакупљам фајлове

en: Extracting search terms
sr@ijekavian: Издвајам изразе за претрагу

en: Generating index...
sr@ijekavian: Стварам индекс...

en: Files processed: %1
sr@ijekavian: Обрађених фајлова: %1
