kcmcgi - en to sr@ijekavian translation catalogue (8 entries)

en: Paths to Local CGI Programs
sr@ijekavian: Путање до локалних ЦГИ програма

en: Add...
sr@ijekavian: Додај...

en: Remove
sr@ijekavian: Уклони

en: kcmcgi
sr@ijekavian: КЦМ‑ЦГИ

en: CGI KIO Slave Control Module
sr@ijekavian: Контролни модул У/И захвата за ЦГИ|/|$[својства дат 'Контролном модулу У/И захвата за ЦГИ']

en: (c) 2002 Cornelius Schumacher
sr@ijekavian: © 2002, Корнелијус Шумахер

en: Cornelius Schumacher
sr@ijekavian: Корнелијус Шумахер

en: <h1>CGI Scripts</h1> The CGI KIO slave lets you execute local CGI programs without the need to run a web server. In this control module you can configure the paths that are searched for CGI scripts.
sr@ijekavian: <qt><h1>ЦГИ скрипте</h1><p>У/И захватом за ЦГИ можете извршавати локалне ЦГИ програме без потребе да покрећете веб сервер. У овом контролном модулу подешавате путање у којима ће се тражити ЦГИ скрипте.</p></qt>
