kio_bookmarks - en to sr@ijekavian translation catalogue (9 entries)

en: Root
sr@ijekavian: Коријен

en: Places
sr@ijekavian: Мјеста

en: Bad request: %1
sr@ijekavian: Лош захтјев: %1

en: My bookmarks
sr@ijekavian: моји обележивачи

en: Xavier Vello
sr@ijekavian: Ксавје Вејо

en: Initial developer
sr@ijekavian: првобитни програмер

en: There are no bookmarks to display yet.
sr@ijekavian: Још увијек нема обиљеживача за приказ.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
sr@ijekavian: ЦСС фајл није нађен. Излаз ће бити ружан.
    Провјерите инсталацију.

en: My Bookmarks
sr@ijekavian: Моји обележивачи
