kio5_man - en to sr@ijekavian translation catalogue (28 entries)

en: No man page matching to %1 found.<br /><br />Check that you have not mistyped the name of the page that you want.<br />Check that you have typed the name using the correct upper and lower case characters.<br />If everything looks correct, then you may need to improve the search path for man pages; either using the environment variable MANPATH or using a matching file in the /etc directory.
sr@ijekavian: <html>Није нађена ниједна упутна страница која одговара %1.<br/><br/>Провјерите да ли сте исправно унијели име странице коју желите.<br/>Не заборавите да морате пазити на разлику великих и малих слова.<br/>Ако све дјелује тачно, можда морате задати бољу путању тражења упутних страница, или у промјенљивој окружења <tt>$MANPATH</tt> или у одговарајућем фајлу у фасцикли <tt>/etc</tt>.</html>

en: Open of %1 failed.
sr@ijekavian: Отварање %1 није успјело.

en: Man output
sr@ijekavian: Излаз наредбе man

en: <h1>KDE Man Viewer Error</h1>
sr@ijekavian: <h1>Грешка КДЕ‑овог приказивача упутних страница</h1>

en: There is more than one matching man page.
sr@ijekavian: Више од једне упутне странице одговара упиту.

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
sr@ijekavian: Напомена: Ако читате упутну страницу на свом језику, имајте на уму да може имати неке грешке или бити застарјела. Ако посумњате, погледајте и енглеску верзију.

en: Header files
sr@ijekavian: Фајлови заглавља

en: Header files (POSIX)
sr@ijekavian: Фајлови заглавља (ПОСИКС)

en: User Commands
sr@ijekavian: Корисничке наредбе

en: User Commands (POSIX)
sr@ijekavian: Корисничке наредбе (ПОСИКС)

en: System Calls
sr@ijekavian: Системски позиви

en: Subroutines
sr@ijekavian: Подрутине

en: Perl Modules
sr@ijekavian: Перловски модули

en: Network Functions
sr@ijekavian: Мрежне функције

en: Devices
sr@ijekavian: Уређаји

en: File Formats
sr@ijekavian: Формати фајлова

en: Games
sr@ijekavian: Игре

en: Miscellaneous
sr@ijekavian: Разно

en: System Administration
sr@ijekavian: Администрација система

en: Kernel
sr@ijekavian: Језгро

en: Local Documentation
sr@ijekavian: Локална документација

en: New
sr@ijekavian: Ново

en: UNIX Manual Index
sr@ijekavian: Индекс уникс упута

en: Section %1
sr@ijekavian: Одјељак %1

en: Index for Section %1: %2
sr@ijekavian: Индекс за одјељак %1: %2

en: Generating Index
sr@ijekavian: Стварам индекс

en: Could not find the sgml2roff program on your system. Please install it, if necessary, and extend the search path by adjusting the environment variable PATH before starting KDE.
sr@ijekavian: Не могу да нађем наредбу sgml2roff. Инсталирајте је уколико је потребно, и проширите путању претраге допуњавањем промјенљиве окружења $PATH (прије него што се КДЕ покрене).

en: KMan
sr@ijekavian: К‑упути
