kio_sftp - en to sr@ijekavian translation catalogue (31 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
sr@ijekavian: Нетачна или неважећа лозинка

en: SFTP Login
sr@ijekavian: СФТП пријављивање

en: Use the username input field to answer this question.
sr@ijekavian: На ово питање одговорите у пољу за унос корисничког имена.

en: Please enter your password.
sr@ijekavian: Унесите лозинку.

en: Site:
sr@ijekavian: Сајт:

en: Could not allocate callbacks
sr@ijekavian: Не могу да резервишем контрапозиве.

en: Could not set log verbosity.
sr@ijekavian: Не могу да поставим опширност биљежења.

en: Could not set log userdata.
sr@ijekavian: Не могу да поставим корисничке податке биљежења.

en: Could not set log callback.
sr@ijekavian: Не могу да поставим контрапозив биљежења.

en: Could not create a new SSH session.
sr@ijekavian: Не могу да направим нову ССХ сесију.

en: Could not set a timeout.
sr@ijekavian: Не могу да поставим прековријеме.

en: Could not set compression.
sr@ijekavian: Не могу да поставим компресију.

en: Could not set host.
sr@ijekavian: Не могу да поставим домаћин.

en: Could not set port.
sr@ijekavian: Не могу да поставим порт.

en: Could not set username.
sr@ijekavian: Не могу да поставим корисничко име.

en: Could not parse the config file.
sr@ijekavian: Не могу да рашчланим поставни фајл.

en: Opening SFTP connection to host %1:<numid>%2</numid>
sr@ijekavian: Отварам СФТП везу ка домаћину %1:<numid>%2</numid>

en: Could not create hash from server public key
sr@ijekavian: Не могу да направим дисперзију јавног кључа сервера

en: The host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %1
sr@ijekavian: Кључ домаћина за овај сервер није нађен, али постоји други тип кључа.
    Нападач би могао да промијени подразумијевани кључ сервера тако да ваш клијент помисли да кључ не постоји.
    Обратите се систем-администратору.
    %1

en: The host key for the server %1 has changed.
    This could either mean that DNS SPOOFING is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.
    The fingerprint for the key sent by the remote host is:
     %2
    Please contact your system administrator.
    %3
sr@ijekavian: Кључ домаћина за сервер %1 измијењен је.
    Ово значи да је или дошло до ДНС варке, или су и ИП адреса и кључ домаћина истовремено промијењени.
    Удаљени домаћин шаље кључ са отиском:
    %2
    Обратите се систем-администратору.
    %3

en: Warning: Cannot verify host's identity.
sr@ijekavian: Упозорење: Не могу да провјерим индентитет домаћина.

en: The authenticity of host %1 cannot be established.
    The key fingerprint is: %2
    Are you sure you want to continue connecting?
sr@ijekavian: Аутентичност домаћина %1 не може да се успостави.
    Отисак кључа је: %2
    Желите ли заиста да наставите с повезивањем?

en: Authentication failed.
sr@ijekavian: Аутентификација није успјела.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
sr@ijekavian: Аутентификација није успјела. Сервер није послао ниједан метод аутентификације.

en: Please enter your username and password.
sr@ijekavian: Унесите своје корисничко име и лозинку.

en: Incorrect username or password
sr@ijekavian: Погрешно корисничко име или лозинка

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
sr@ijekavian: Не могу да затражим СФТП подсистем. Постарајте се да је СФТП укључен на серверу.

en: Could not initialize the SFTP session.
sr@ijekavian: Не могу да припремим СФТП сесију.

en: Successfully connected to %1
sr@ijekavian: Успјешно успостављена веза са %1

en: Could not read link: %1
sr@ijekavian: Не могу да читам везу: %1

en: Could not change permissions for
    %1
sr@ijekavian: Не могу да промијеним дозволе за
    %1
