kreadconfig - en to sr@ijekavian translation catalogue (8 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
sr@ijekavian: Чита ставке К‑конфига — за употребу у скриптама

en: (c) 2001 Red Hat, Inc.
sr@ijekavian: © 2001, Редхет (Red Hat, Inc.)

en: Bernhard Rosenkraenzer
sr@ijekavian: Бернхард Розенкренцер

en: Use <file> instead of global config
sr@ijekavian: Користи овај фајл умјесто глобалног подешавања

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
sr@ijekavian: Група у којој се тражи. Понављајте за угнијежђене групе.

en: Key to look for
sr@ijekavian: Кључ који треба потражити

en: Default value
sr@ijekavian: Подразумијевана вредност

en: Type of variable
sr@ijekavian: Тип промјенљиве
