libphonon - en to sr@ijekavian translation catalogue (25 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
sr@ijekavian: <html>Аудио уређај <b>%1</b> не функционише.<br/>Спадам на <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
sr@ijekavian: <html>Пребацујем на аудио уређај <b>%1</b><br/>који је управо постао доступан и веће је пожељности.</html>

en: Revert back to device '%1'
sr@ijekavian: Врати назад на уређај „%1“

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
sr@ijekavian: <html>Пребацујем на аудио уређај <b>%1</b><br/>који је веће пожељности и наменски подешен за овај ток.</html>

en: Restart Application
sr@ijekavian: Поново покрени програм

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
sr@ijekavian: Измијенили сте позадину мултимедијалног система Фонон.
    Да примијените ову измјену, поново покрените „%1“.

en: Main Menu
sr@ijekavian: Главни мени

en: Title Menu
sr@ijekavian: Мени наслова

en: Audio Menu
sr@ijekavian: Звучни мени

en: Subtitle Menu
sr@ijekavian: Мени титлова

en: Chapter Menu
sr@ijekavian: Мени поглавља

en: Angle Menu
sr@ijekavian: Мени угла

en: %0 by %1
sr@ijekavian: %0 – %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
sr@ijekavian: Обавјештења

[ctx: Phonon::]
en: Music
sr@ijekavian: Музика

[ctx: Phonon::]
en: Video
sr@ijekavian: Видео

[ctx: Phonon::]
en: Communication
sr@ijekavian: Комуникација

[ctx: Phonon::]
en: Games
sr@ijekavian: Игре

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
sr@ijekavian: Приступачност

[ctx: Phonon::]
en: Recording
sr@ijekavian: Снимање

[ctx: Phonon::]
en: Control
sr@ijekavian: Управљање

en: PulseAudio Sound Server
sr@ijekavian: Звучни сервер Пулс‑аудио

en: Volume: %1%
sr@ijekavian: Јачина: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
sr@ijekavian: Овим клизачем подешавате јачину звука. Скроз лијево је 0%, а скроз десно %1%

en: Muted
sr@ijekavian: Утишано
