imagerename_plugin - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
sr@ijekavianlatin: Želite da prebrišete sliku sa lijeve strane onom sa desne.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
sr@ijekavianlatin: Ova slika nije skladištena
    na lokalnom domaćinu.
    Kliknite na ovu etiketu da je učitate.

en: Unable to load image
sr@ijekavianlatin: Ne mogu da učitam sliku

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
sr@ijekavianlatin: Dubina: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
sr@ijekavianlatin: Dimenzije: %1×%2
