kio_nfs - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
sr@ijekavianlatin: %1: nepodržana verzija NFS‑a

en: RPC error %1
sr@ijekavianlatin: RPC greška %1

en: No space left on device
sr@ijekavianlatin: Nema prostora na uređaju

en: Read only file system
sr@ijekavianlatin: Fajl sistem samo‑za‑čitanje

en: Filename too long
sr@ijekavianlatin: Predugačko ime fajla

en: Disk quota exceeded
sr@ijekavianlatin: Prekoračena kvota diska

en: NFS error %1 - %2
sr@ijekavianlatin: NFS greška %1 — %2

en: Failed to mount %1
sr@ijekavianlatin: Ne mogu da montiram %1

en: Unknown target
sr@ijekavianlatin: Nepoznat cilj
