knetattach5 - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (29 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sr@ijekavianlatin: Unesite ime za ovu <i>veb fasciklu</i>, kao i adresu servera, port i putanju fascikle koji se koriste i kliknite na <i>Sačuvaj i poveži se</i>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sr@ijekavianlatin: Unesite ime za ovu <i>bezbjednu vezu školjke</i> (SSH), kao i adresu servera, port i putanju fascikle koji se koriste i kliknite na <i>Sačuvaj i poveži se</i>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sr@ijekavianlatin: Unesite ime za ovu <i>vezu protokola za prenos fajlova</i> (FTP), kao i adresu servera i putanju fascikle koji se koriste i kliknite na <i>Sačuvaj i poveži se</i>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sr@ijekavianlatin: Unesite ime za ovu <i>Windowsovu mrežnu jedinicu</i>, kao i adresu servera i putanju fascikle koji se koriste i kliknite na <i>Sačuvaj i poveži se</i>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
sr@ijekavianlatin: Ne mogu da se povežem sa serverom. Provjerite postavke pa pokušajte ponovo.

en: Save && C&onnect
sr@ijekavianlatin: Sačuvaj i &poveži se

en: C&onnect
sr@ijekavianlatin: &Poveži se

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
sr@ijekavianlatin: Čarobnjak za mrežne fascikle

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
sr@ijekavianlatin: Dodaj mrežnu fasciklu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
sr@ijekavianlatin: <html>Izaberite tip mrežne fascikle koju želite da napravite i kliknite na <i>Sljedeće</i>.</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
sr@ijekavianlatin: &Nedavne veze:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
sr@ijekavianlatin: &Veb fascikla (WebDAV)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
sr@ijekavianlatin: &Bezbjedna školjka (SSH)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _ftp)
en: FT&P
sr@ijekavianlatin: FTP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
sr@ijekavianlatin: &Windowsova mrežna jedinica

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
sr@ijekavianlatin: Podaci o mrežnoj fascikli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _informationText)
en: Enter a name for this <i>%1</i> as well as the server address, port and folder path to use and press the Next button.
sr@ijekavianlatin: Unesite ime za ovo <i>%1</i>, kao i adresu servera, port i putanju fascikle koji se koriste u kliknite na <i>Sljedeće</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
sr@ijekavianlatin: &Ime:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
sr@ijekavianlatin: &Korisnik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
sr@ijekavianlatin: &Server:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
sr@ijekavianlatin: &Protokol:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
sr@ijekavianlatin: &Fascikla:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
sr@ijekavianlatin: Kodiranje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
sr@ijekavianlatin: &Napravi ikonicu za ovu udaljenu fasciklu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
sr@ijekavianlatin: &Šifruj

en: KDE Network Wizard
sr@ijekavianlatin: KDE‑ov čarobnjak za mrežu|/|$[svojstva gen 'KDE‑ovog čarobnjaka za mrežu'
               dat 'KDE‑ovom čarobnjaku za mrežu'
               aku 'KDE‑ov čarobnjak za mrežu'
    ]

en: (c) 2004 George Staikos
sr@ijekavianlatin: © 2004, Džordž Stajkos

en: George Staikos
sr@ijekavianlatin: Džordž Stajkos

en: Primary author and maintainer
sr@ijekavianlatin: glavni autor i održavalac
