nepomukserver - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (6 entries)

en: Nepomuk Server
sr@ijekavianlatin: Server Nepomuka

en: Nepomuk Server - Manages Nepomuk storage and services
sr@ijekavianlatin: Server Nepomuka — upravljanje Nepomukovim skladištenjem i servisima

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
sr@ijekavianlatin: © 2008–2011, Sebastijan Trig

en: Sebastian Trüg
sr@ijekavianlatin: Sebastijan Trig

en: Maintainer
sr@ijekavianlatin: održavalac

en: Start the nepomukserver without any services
sr@ijekavianlatin: Pokreni server Nepomuka bez ikakvih servisa
