kio5_zeroconf - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
sr@ijekavianlatin: FTP serveri

en: WebDav remote directory
sr@ijekavianlatin: Udaljena webDAV fascikla

en: Remote disk (sftp)
sr@ijekavianlatin: Udaljeni disk (SFTP)

en: Remote disk (fish)
sr@ijekavianlatin: Udaljeni disk (FISH)

en: NFS remote directory
sr@ijekavianlatin: Udaljena NFS fascikla

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
sr@ijekavianlatin: Demon ZeroConfa (mdnsd) nije pokrenut.

en: KDE has been built without Zeroconf support.
sr@ijekavianlatin: KDE je izgrađen bez podrške za ZeroConf.
