audiorename_plugin - en to sr@latin translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
sr@latin: Stariji fajl po imenu ‘%1’ već postoji.

en: A similar file named '%1' already exists.
sr@latin: Sličan fajl po imenu ‘%1’ već postoji.

en: A newer file named '%1' already exists.
sr@latin: Noviji fajl po imenu ‘%1’ već postoji.

en: Source File
sr@latin: Izvorni fajl

en: Existing File
sr@latin: Postojeći fajl

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
sr@latin: Želite li da zamenite postojeći fajl onim s desne strane?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
sr@latin: Ovaj audio fajl nije skladišten
    na lokalnom domaćinu.
    Kliknite na ovu etiketu da ga učitate.

en: Unable to load audio file
sr@latin: Ne mogu da učitam audio fajl

en: Artist: %1
sr@latin: Izvođač: %1

en: Title: %1
sr@latin: Naslov: %1

en: Comment: %1
sr@latin: Komentar: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
sr@latin: Protok: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
sr@latin: Uzorkovanje: %1 %2

en: Length:
sr@latin: Dužina:
