htmlsearch - en to sr@latin translation catalogue (7 entries)

en: KDE Index generator for help files.
sr@latin: KDE‑ov generator indeksa fajlova pomoći.

en: The language to index
sr@latin: Jezik koji treba indeksirati

en: Generating Index
sr@latin: Pravim indeks

en: Scanning for files
sr@latin: Sakupljam fajlove

en: Extracting search terms
sr@latin: Izdvajam izraze za pretragu

en: Generating index...
sr@latin: Stvaram indeks...

en: Files processed: %1
sr@latin: Obrađenih fajlova: %1
