kio_bookmarks - en to sr@latin translation catalogue (9 entries)

en: Root
sr@latin: Koren

en: Places
sr@latin: Mesta

en: Bad request: %1
sr@latin: Loš zahtev: %1

en: My bookmarks
sr@latin: moji obeleživači

en: Xavier Vello
sr@latin: Ksavje Vejo

en: Initial developer
sr@latin: prvobitni programer

en: There are no bookmarks to display yet.
sr@latin: Još uvek nema obeleživača za prikaz.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
sr@latin: CSS fajl nije nađen. Izlaz će biti ružan.
    Proverite instalaciju.

en: My Bookmarks
sr@latin: Moji obeleživači
