phonon_gstreamer - en to sr@latin translation catalogue (15 entries)

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
sr@latin: Upozorenje: izgleda da paket gstreamer0.10-plugins-good nije instaliran.
    Neke video mogućnosti su zato isključene.

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
sr@latin: Upozorenje: izgleda da osnovni priključci GStreamera nisu instalirani.
    Sva audio i video podrška je isključena.

en: Default
sr@latin: podrazumevani

en: Unknown
sr@latin: nepoznat

en: Disable
sr@latin: Isključi

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
sr@latin: Jedan ili više priključaka nedostaje u ovoj instalaciji GStreamera.

en: Missing codec helper script assistant.
sr@latin: Nedostaje asistent za pomoćne skripte kodekâ̂.

en: Plugin codec installation failed.
sr@latin: Instaliranje kodeka kao priključka nije uspelo.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
sr@latin: Phonon je pokušao da instalira loše ime kodeka.

en: The codec installer crashed.
sr@latin: Instalater kodeka se srušio.

en: The required codec could not be found for installation.
sr@latin: Traženi kodek za instaliranje nije nađen.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
sr@latin: Neodređena greška pri instaliranju kodeka.

en: Not all codecs could be installed.
sr@latin: Neki kodeci nisu mogli biti instalirani.

en: User aborted codec installation
sr@latin: Korisnik je prekinuo instaliranje kodeka.

en: Could not update plugin registry after update.
sr@latin: Ne mogu da ažuriram registar priključaka posle ažuriranja.
