audiorename_plugin - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
sv: En äldre fil med namn "%1" finns redan.

en: A similar file named '%1' already exists.
sv: En liknande fil med namn "%1" finns redan.

en: A newer file named '%1' already exists.
sv: En nyare fil med namn "%1" finns redan.

en: Source File
sv: Källfil

en: Existing File
sv: Befintlig fil

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
sv: Vill du skriva över den befintliga filen med den till höger?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
sv: Den här ljudfilen har inte lagrats
    på den lokala datorn.
    Klicka på texten för att ladda den.

en: Unable to load audio file
sv: Kan inte ladda ljudfil

en: Title: %1
sv: Titel: %1

en: Comment: %1
sv: Kommentar: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
sv: Bithastighet: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
sv: Samplingstakt: %1 %2

en: Length:
sv: Längd:
