kcmkdnssd - en to sv translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
sv: Ytterligare domäner

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
sv: Lista med Internetdomäner som avsöks efter tjänster, förutom standarddomänen (typiskt det lokala nätverket).

en: ZeroConf configuration
sv: Inställning av Zeroconf

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
sv: © 2004-2007 Jakub Stachowski

en: Setup services browsing with ZeroConf
sv: Ställ in tjänstbläddring med Zeroconf
