kglobalaccel - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: The global shortcut for %1 was issued.
sv: Den globala genvägen för %1 användes.

en: The application %1 has registered a new global shortcut
sv: Programmet %1 har registrerat en ny global genväg

en: Open Global Shortcuts Editor
sv: Öppna editor av globala genvägar

en: KDE Global Shortcuts Service
sv: KDE:s globala genvägstjänst

en: (C) 2007-2009  Andreas Hartmetz, Michael Jansen
sv: © 2007-2009  Andreas Hartmetz, Michael Jansen

en: Maintainer
sv: Underhåll
