kio_bookmarks - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Root
sv: Rot

en: Places
sv: Platser

en: Bad request: %1
sv: Felaktig begäran: %1

en: My bookmarks
sv: Mina bokmärken

en: Initial developer
sv: Ursprunglig utvecklare

en: There are no bookmarks to display yet.
sv: Det finns inga bokmärken att visa ännu.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
sv: CSS-fil för I/O-slaven bokmärken hittades inte. Utdata kommer att se ful ut.
    Kontrollera installationen.

en: My Bookmarks
sv: Mina bokmärken
